Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e tudni a terhesség...

Lehet e tudni a terhesség alatt hogy lány vagy fiu abból hogy más ez a terhességem mint az első. Első az fiu lett és most teljesen más a terhességem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés! Nincs két egyforma terhesség, nemtől függetlenül.
2010. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mérvadó, hogy más ez, mint az előző. Nekem is mindegyik terhességem más volt, 2 fiam, 2 lányom van a 4 különböző várandósságból :)
2010. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első fiú lett. Semmi panaszom nem volt, csak a végén égett a gyomrom. Most 19 hetes vagyok, minden tünetem jelentkezett: émelygés, fáradtság, orrdugulás, gyomorégés, és már a lábam is görcsöl. Mindenki azt mondta, hogy biztos lány. A 18 hetes uh-n azt mondták, hogy fiú. :) Szóval minden terhesség más.:) Viszont a hasam alakja ugyanúgy "fiús".Jó babázást!
2010. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!