Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A háziorvos milyen vizsgálatok...

A háziorvos milyen vizsgálatokat csinál ilyenkor?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok,és el kell mennem különböző vizsgálatokra,ekg,fogorvos,és mennem kell a házidokihoz is és a védőnőhöz?A háziorvos vizsgál valamit,vérnyomás,látás,stb???
2011. nov. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekm vérnyomást mért, meg hallgatózott-kopogtatott tüdő és szív felett. EKG-tszakorvos végzi, a háziorvos ad hozzá beutalót.
2011. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvos vérnyomást mért, ilyenek. Viszont nálunk nem kell külön elmenni ekg vizsgálatras, mert a háziorvosnak is van ilyen készüléke és ő is meg tudja csinálni, így spórol az ember egy kört.
2011. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom is vérnyomást mért és ekg-t nézett, de az ő szakmája amúgy is belgyógyász, azért nem kellett mennem külön a kórházba!!!
2011. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor jelentkeztem 9 hetesen a védőnőnél, akkor elmondta, hogy milyen vizsgálatokra kell mennem első körben.

Először el kellett mennem a háziorvoshoz, hogy beutalót kérjek EKG-ra, laborba. A 12 hetes ultrahangra is tőle kaptam beutalót. Aztán elmentem az EKGra, vérvételre. Utána vissza a háziorvoshoz az eredményekkel valamint a belgyógyászati vizsgálat miatt.

A 12 hetes ultrahang után pedig mentem vissza a védőnőhöz az eredményekkel.

A fogászat nálunk nem fontos, de én évente járok ellenőriztetni, úgyhogy az nekem rendben van.

2011. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!