Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki csuklott terhesség...

Van, aki csuklott terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Legtöbbször kaja után és este jön elő, hogy elkezdek csuklani, csuklok 1-2-t majd abbamarad és fél óra múlva megint csuklok. Napközben nagyon ritka, inkább este és éjjel szoktam.

Veletek nem volt ilyen? Van rá valami megoldás? Mert néha nem tudok semmit sem csinálni és társaságban is előjön, és kezd zavarni.


2011. nov. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. hét után kezdődött, de az olyan volt, hogy azt hittem beleőrülök. 10 percig is eltartott, általában este jött elő és annyira behisztiztem tőle, hogy még magamtól is megijedtem XD nem találtam rá megoldást.
2011. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32hetes vagyok és a terhességem eleje óta csuklok. Eleinte zavart a dolog, de most már nevetek rajta. Párom ilyenkor mindig mondja, hogy nem kellene annyit inni(alkohol). :DD
2011. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát köszi csajok! Akkor ezt is felírom azon terhességi tünetek listájára, amik majd elmúlnak!


A férjem ilyenkor engem is mindig viccesen gyanúsítgat, hogy már megint sunyiban tütükéztem? :)

2011. nov. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!