Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen illatmentes termékek...

Milyen illatmentes termékek vannak fürdéshez? Azt hallottam, hogy a baba szempontjából ezek sokkal jobban az első időszakban, hogy a mama illatát érezzék.

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szia4 mi 3 hónapos koráig a gyógyszerári fürdetőkrémet használtuk,a gyerekorvos felírja receptre
2009. máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
A fürdőkrém tényleg jó, én még mindig azt használom! :) Tényleg! Puhán tartja a bőrt és nem engedi kiszáradni. Nekem az orvos javasolta, azóta rendben vagyok. A barátnőm mindkét gyerekét azzal fürdeti az első pillanattól kezdve, a nagyobbik azóta már másodikba jár.
2009. máj. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én is a gyógyszertárit használtam elég sokáig. Most 1 éves a kislányom, és a Naturland fürdetőkrémmel fürcsizünk. Ugyanaz a hatása, mint a gyógyszertárinak.

Minden jót Nektek:)

2009. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürödhetsz a fürdetővel is, én is haszáltam az ekcémám miatt terhesen, és jó. De láttam a DMben 100% illatmentes tusfürdőt, és testápolót, kék színű és asszem kereszt van rajta.
2009. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia, sztem az első időszakban, pár hónapig...esetleg 1 évig ne használj babatusfürdőt. Hidd el, hiába van ráirva, hogy nem allergizál, a picurkáknal nagyon érzékeny a bőrük. Mi is a fürdető krémet használtuk, és néha most is, pedig már lassan 5 éves a kislányunk.17 hetes km.
2009. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!