Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, még nincs...

6 hetes vagyok, még nincs gyerekem. Aggódom, vajon milyen anya leszek, nem tudom, magam elképzelni anya szerepben. Vajon fogom szeretni a csöppséget? Ilyeneken aggódom.

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

mindenki ilyeneken aggodik, mert hormonok már dolgoznak benned.

az anyai érzés sokszor a szülés után pár nappal alakul ki mikor már haza viszed. sokszor hallotam hogy anyukák azt mondják mikor megszültek ´nem éreztek semmit pedig nagyon várták már és pár nap után otthon már annyira ragaszkodtak a ygerekhez hogy ölni képesek lettek volna a gyerekért.

szóval aggodjál csak, amit most tehetsz hogy sokat olvasol a gyereknevelésröl és gondozásról.

6 hetesen még nagyon korai vagy.

2008. márc. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezért jó, hogy 9 hónaps a várandósság, van idő felkészülni lelkiekben is! Én a szülés utáni 2. napon éreztem azt, hogy anya lettem: a csecsemőosztályon volt a babám, reggel cumit találtam mellette. Kérdeztem, miért, mondták, hogy nagyon sírt. Akkor hasított belém, hogy én tudtam volna megvigasztalni, és felelős vagyok érte egyszer és mindenkorra!
2008. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Hidd el,biztosan nagyon jó anya leszel,mind így vagyunk ezzel,tele félelemmel, kérdésekkel, de ahogy a kisbabánkat a

karunkban tartjuk,elmúlik minden ,beindulnak az anyai ösztönök,és minden természetes lesz.

2008. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan így gondolják, és mindenkiben benne van a bizonytalanság. én 15 hetes vagyok, de még sokszor eszembe jut, jó anya leszek?
2008. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bennem is hasonló kérdések merülek/merülnek fel, ez normális szerintem. Pont erre szolgál a 9 hónap, hogy felkészüljj mindenszempontból. Én folyamamtosan játszom a gondolattal: Milyen lesz, ha várandós leszek...meg ilyenek.

Gratulálok! :)

2008. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%

Te hulye ha hat hetes vagy mit akarsz még szulni nemreg szulettel meg es mar szexelni akarsz?

Ha normalis? mi? normalis?

2010. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos vagy, gratulálok a szellemi szintedhez.
2010. márc. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!