Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon vékony alkat esetén...

Nagyon vékony alkat esetén mikor kezd nőni a poci?

Figyelt kérdés
171 cm magas és 47 kg vagyok.
2008. máj. 6. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!épp az előbb taglaltam a problémámat: "28 hetes vagyok. Fogok még hízni?" címszóval.ha gondolod olvasd el.

nekem olyan 14-15hetesen kezték ismerősök kérdezni, csak nem baba jön?szóval akkor már látszott valami.de úgy igazából, mikor egy bő ruhában is domborodtam az a 18.hét után volt.

boldog babavárást

2008. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 182 centi es 65 kilo vagyok,voltam 2 hete felszedtem 4 kilot az elevit miatt..en ma vagyok 12 hetes bar a hasam csak akkor no nagyra amikor eszem vagy gondolom fel vagyok puffadva,de alul no mar.En nagyon varom hogy minnel nagyobb legyen..a nadragok mar kenyelmetlenek,kenytelen vagyok terhesnadragot hordani.
2008. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
boldog babavárást mindkettőtöknek és remélem egészséges babátok lesz:)
2008. máj. 6. 12:23
 4/5 anonim válasza:

Szia,

én 180 cm magas vagyok és 60 kg-al kezdtem a terhességet. 13-14 héten már látszódott a pocakon, hogy nem egy jólakás miatt akkora amekkora.:)

23 hetes kismama

2008. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a lepény a mellső falon van, akkor azoknál a mamiknál hamarabb látszik. Nekem is így volt.
2008. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!