Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamak, hogy vagytok?

7 hetes kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
mar voltatok orvosnal?Lehet mar latni a babat uh-on?
2009. máj. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még "csak" 6+2 hetes vagyok, holnap megyek UH-ra. Remélem már lesz szívhang.
2009. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia én 6hetesen voltam és már volt szívhang is és szépen látszódott a babuci.jövö héten megyek ultrahangra akkor már 10 hetis leszek!boldog babavárást!
2009. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hahó

7+1 napos vagyok :)

a 6. héttől jött a menetrendszerű émelygés, hányinger, tegnap a lavórban farkasszemet néztem a vacsimmal. remélem több ilyen nem lesz.

amúgy fogytam másfél kilót kb, de ez úgyis megváltozik majd.

dokinál voltam már, mert először volt egy kis fertőzés, majd pici vérzés, de minden rendben hétfőn megyek újra, pénteken volt 7 mm-es és már volt szívműködése, vagy pulzálás vagy ilyesmi.

akkora most kb mint egy kis rizsszem. cuki :)

2009. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Elösször is gratulálok. Én múlthéten kedden voltam elösször orvosnál de akkor még csak a petezsákot látta,embriót nem. most hétfőn pedig már minden rendben volt és már a szívhangot is hallhattam, 7 hetes vagyok. kb másfél 2 hete kezdődtek a rosszullétek, hányinger, émelygés, mell fájdalom, étvágytalanság. mióta biztos a dolog ezek enyhültek, kezd visszatérni az étvágyam is. 2 hét múlva megyek megint ultrahangra.Boldog babavárást kívánok nektek.
2009. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És Te, kedves kérdező?

Az első vagyok. Ma voltam Uh-on, 4mm-es élő embrió + 3 cm-es egyszerű cysta látható. A cystának annyira nem örülök, de a doki azt mondta, hogy ez ilyenkor gyakori és fel fog szívódni. Remélem nem lesz semmi gond.

2009. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!