Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha leáll a méhlepény működése,...

Ha leáll a méhlepény működése, akkor mennyi ideje van még a babának?

Figyelt kérdés
Van ennek valami fizikai jele? Fájdalom, vagy egyéb? Nem erre készülök természetesen, csak van egy nagyon meszes III fokban érett lepényem, és holnap töltöm a 40. napot. Holnap kell mennem dokihoz is, ahová amúgy rendszeresen járok, + CTG, és ezentúl gondolom majd még sűrűbben kell mennem, de nyilván nem ülök a dokinál minden egyes pillanatban....
2009. máj. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha megérett a lepény,akkor beindul a szülés a legjobb esetben.Ha nem,akkor az orvosok általában a császázozás mellett döntenek,abban az esetben,ha gond van.Könnyű szülést,sok boldogságot kivánok!

2009. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eszemben sincs ilyesztgetni,de az én lepényem is el volt meszesedve túlérett volt.A kiírt nap utáni másnap megindult magától a szülés.Szegény babó már nem érezte magát jól odabennt,vsz ezért a magzatvízbe kakilt,kicsit már oxigénhiányos volt mikor megszültem.Ha a doki odafigyel,és nem engedi hogy túlhordd,akkor nem lesz baj.
2009. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor áll le egy az egyben az egész lepény ha leválik az meg fájdalmas és ráadásul élénk pirosan vérzik is!!! Amúgy meg ha pl. a meszesedés miatt trombózis lesz a lepény egy erében a többi attól még ellátja a babát, nem tökéletesen de kicsit bírja még vele, pláne ha érett baba márpedig 40.hetesen már az.

De biztos h a dokid nem fog kockáztatni, ha kicsit is bajt lát!

2009. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak hozátenném:sajnos ha leválik a lepény,nem fáj kicsit sem,csak nagyon vérzik.Tudom,én így jártam,Szerencsére kórházban feküdtem túlhordás miatt,így azonnal kivették a kislányomat.Megúsztuk ám:)
2009. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem levált a lepényem,és beindult a szülés,de nem véreztem,hanem alvadt a vérem,és az nem jött ki,hanem bentmaradt.Csak sajnos szomoru vége lett a dolognak,de az nem ide tartozik.Csak szerettem volna leirni az én esetemet is,h nem mindig vérzik.
2009. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!