Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt konkrétan lehet tudni,...

Azt konkrétan lehet tudni, hogy melyik hormon okozza a hisztiket, kiborulásokat, és azt hogy mindenen elsírom magam (pedig már 8. hónapban vagyok)?

Figyelt kérdés

A terhesség elején szokásos kiborulások elmaradtak, vagy legalábbis ezúttal mérsékelten voltak jelen.

Most 33 hetes terhes vagyok, és három napja keződött: állandóan veszekszem, türelmetlen és háklis vagyok, a vége pedig mindig az hogy én sírok.

Amint lenyugszom, és végiggondolom rájövök: ez szörnyű.


Miért jött ez most elő megint?



2011. nov. 28. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!!ugyan ez van volt velem is!!32hkm
2011. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik hormon okozza mindezt, azt viszont tudom, hogy a szülés utáni pár hétben akkora hormonális változáson megy keresztül egy nő, mintha 4 nap alatt lezajlana a pubertáskor.
2011. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!