Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és barnázok. Valakinél volt ilyen gond? És mit kellett csinálni? Minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés

Idén már volt egy missed ab-m, ezért nagyon félek.

Kérlek írjatok!!


2011. nov. 29. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!

Azonnal menj be az ügyeletre! Főleg, ha már volt egy vetélésed! Mosakodj, öltözködj, aztán indulás! Ha nincs kocsid, hívd a férjedet, vagy taxit! Szurkolok!

2011. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal hívd fel a dokidat ha van, vagy pedig menjetek be a nőgyógyászati ügyeletre! Nem érdemes kockáztatni, mert ez előjele lehet egy vetélésnek, vagy lehet csak azért barnázol, mert most lenne az ideje az elmaradt menzeszednek, és a szervezeted emlékszik rá.
2011. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem barnázni, majd jobban, és megjött...A baba elment, pedig volt + tesztem. De külföldön voltunk, és nem mentem el ott dokihoz. Gondoltam, ha a sors így akarja, akkor legyen így.. Azóta van két gyerekem..
2011. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként én is barnáztam, berohantam a kórházba, semmi baj nem volt. Óvatosságból nem árt megnézetni, de semmiképp nem kell pánikolni!!! A legrosszabb.

2011. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én kb a 6. héten kezdtem barnázni, ezért a 16. hétig kellett szednem a duphastont.

A gyógyszer mellett minden héten kellett menni az ügyeletre, mert a 12. hétig barnáztam.

2011. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 10. héten barnáztam egy nap, hívtam a dokit, azt mondta, ha erősödik, azonnal menjek be, ha nem, akkor csak pihenjek. Aztán elmúlt és másnapra jó belázasodtam (valami vírus volt), gondolom ez volt az ok, nem a baba volt veszélyben.
2011. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam az első terhességemnél. Elmentem a dokihoz, aki Utrogesztánt írt fel, amit a 12-ik hétig szedtem és addig sokat kellett pihennem. Minden rendben volt aztán.

Most 9 hetes terhes vagyok és most nem barnázom.

2011. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nekem kétszer volt ilyen és sajna el is mentek a babák.
2011. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam orvosnál. Csinált hüvelyi UH-ot.

20*16mm -es szabályos petezsák benne szabályos szikhólyag és halvány embriócsomó. Ez az 5+5 héten.

Azt mondta ez így renben van. Írt fel duphastont 3*1 kell szednem, + szedem az elevitet és MgB6-.ot

2 hét múlva kell visszamennem.

Bízom benne, hogy minden renben lesz.

2011. nov. 30. 10:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Én is duphastont szedtem, így rendben lesz a baba. Pihenj sokat, ne emelgess nehezet.

Még valami. A magneB6 szart se ér, nézd meg, mennyi hatóanyag van benne. 46mikrogramm, ha jól emlékszem. Ennél nagyobb adagot szedj, 500miligrammosat, az sem drágább. Tényleg jó a görcsök ellen!

Boldog babavárást!

2011. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!