Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen moziba menni...

36 hetesen moziba menni ártalmas lehet a babának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megijedhet, mivel sokkal hangosabb, mint a való világ, bár akkor is megijedhet eddig nem hallott hangokon/zajokon! Nekem a céges búcsúbulimon tiltakozott aktiv rugdosássl kb 33 hetesen, el is jöttünk, egy ismerősöm meg mesélte, mekkorát ugrott a baba moziban egy zajon, pedig vigjáték volt...
2009. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én kb 5-6x voltam moziban a várandósság alatt.

volt olyan film, amit végigaludt a lányom és volt, aminek végigrugdosta ütemre a zenéjét :)

a transformers-ben viszont olyan durva basszuseffektek voltak, ami zavarta őt, ijedten rúgott párszor, és így inkább kijöttem a filmről.

2009. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Star Treket néznénk ma este. Lehet mégsem kéne beülnöm...!?!
2009. máj. 13. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bizony meggondolandó:) szerintem attól is függ hogy a mindennapi környezete milyen a kismamának-pocaklakónak....pl nálunk rendszeres a zsivaly,hangoskodás,a gyerekeim tesznek róla,az én hanghordozásom is elég magas (sajnos) úgyhogy az én pocaklakóm már megszokta,de van ismerősöm aki olyan csendes környezetben élt hogy amikor elment az úton egy hangosabb autó majdnem kiugrott a baba a pocakjából.
2009. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hangoskodás, na az nem nagyon van itthon. Párom dolgozik, egyedül vagyok itthon, maximum a kintről beszűrődő zaj, vagy a zene, ami szól. Szegénykém, annyira várta ezt a filmet..

Köszi a válaszokat!

2009. máj. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!