Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes vagyok ettől nem...

Ha terhes vagyok ettől nem lesz baja a magzatnak? és hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
ugyanazok a tünetek vannak mint az elsőnél ami sajnos elment.. de most nagyon szeretnénk, viszont hétvégén votl egy nagy buli és sokat ittunk a barátokkal.. lehet ettől baja? mert másnap nagyon rosszul voltam... és egyébként hogyan mondjam el a családnak? külföldön élek, bár nemsokára megyek haza, de együtt élünk a rokonakkal... én a családomnak szeretném először megmondani ha otthon leszünk, de úgy illene, hogy a rokonoknak mivel együtt lakunk? előre is köszi a válaszokat...
2011. nov. 30. 06:46
 1/3 A kérdező kommentje:
ja a félreértések miatt, hétvégén még nem tudtam hogy az vagyok, a rosszullét miatt vettem tegnap tesztet úgyhogy csak 1 napja tudom...
2011. nov. 30. 06:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha innentől kezdve nem fogsz inni, nem fog ártani a babának.

Azt hogy kinek mondod el először pedig a te saját döntésed, annak mondod akinek szeretnéd. Ezért nincs oka senkinek megsértődni.

Ha esetleg mégis, akkor mondhatod a rokonoknak azt, hogy babonából nem akartál szólni az első orvosi vizsgálatokig.

És ezt meg is fogják érteni mivel már egyszer sajnos történt veled egy ilyen szerencsétlen dolog...

Gratulálok!

2011. nov. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. hány hetes terhes vagy? Mert nem mindegy az alkohol szempontjából.
2011. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!