Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó ötlet, hogy mondjam...

Valami jó ötlet, hogy mondjam el? Ti hogy tettétek?

Figyelt kérdés
tudnátok valami jó ötletet,vagy ti hogy mondtátok el a párotoknak a jó hírt, hogy bővül a család? Szeretném a férjemet meglepni, valami jót segítsetek kitalálni.Sőt lehet csak karácsonykor mondom el.de hogyan?
2011. okt. 27. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úúú, én addig biztos nem tudnék várni! :-) Az még olyan soká van, addig számtalan vizsgálatra kell menned, így el tudnád titkolni? Főzz neki vacsit, a kedvencét és esetleg adj mellé ajándékba egy kiscipőt! Én vacsiig sem tudtam várni, amint megcsináltam a tesztet, keltettem fel apucit, hogy valami nagyon fontosat kell mutatnom neki! Nagyon örült neki, mindketten meghatódtunk. Jó kis ébresztés volt neki!:-)
2011. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
becsomagolhatod a pozi tesztet egy szép dobozba és átadod neki, én ezt terveztem csak sajna negativ lett:(
2011. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam várni, rögtön ébresztettem reggel.:)
2011. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én felhívtam telefonon,és beleüvöltöttem a telefonba,hogy terhes vagyok,érted?Terhes vagyok,pozitív a teszt :))))Mondjuk nekem esélyem sem lett volna máshogy,külföldön van:(Épp hogy hazaugrott babát csinálni :D2 hetet volt itthon,múlt szombaton ment el:(
2011. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Karácsonykor? És gondolod, hogy az elkövetkező két hónapban nem veszi észre magától is? :D

Mi együtt izgultunk a teszt felett így nem kellett elmondani neki külön.

De talán valami aranyos ajándékkal lepném meg a helyedben: kis cipő, becsomagolt pozi teszt... :)

2011. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
en szuletesnapjara irtan egy kepeslapot hogy kivanunk boldolg szulinapot mi ketten es beleragasztottam a teszete...es 1 nappal hamarabb odaadtam mert nem birtam kivarni...4 napig birtam magamba tartani
2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok terhes, vagyis még nem tudom, hogy terhes vagyok-e (késik már egy hete), de azt találtam ki, hogy amint egyik reggel pozitív lesz a teszt, este el is mondom neki, de úgy, hogy amíg el megy fürdeni, gyors odakészítek egy kis csomagot amiben egy I love Daddy feliratu body van, meg nyomtatok egy papírt egy rajzolt gólyával aki viszi a babát, alatta egy nagyon jó kis idézet és alá ragasztom a tesztet. Ez emlék lesz mind a kettőnknek.

A párom amúgy is kérte, hogy meglepi legyen, én is így terveztem, bár szerintem nagyon nehéz lesz megállni egész nap, hogy ne mondjam el neki a jóhírt. Ja és gondoltam veszek egy gyerekpezsit is, hogy megtudjuk ünnepelni. Szerintem annyira meg lesz hatódva, hogy sírva fog fakadni. :):):) Nem egy sírós alkat, de amikor egyszer pár hónapja azt hittük, hogy terhes vagyok de a teszt negatív lett, sírva fakadt, hogy ő már mennyire szeretné a babát. (akkor még gyógyszert szedtem)

2011. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet én se bírom sokáig a titkolózást de szeretnék tényleg egy felejthetetlen pillanatot okozni neki.Köszönöm az ötleteket, aranyosak, főleg az utolsó tetszik nagyon, az olyan egyedi.
2011. okt. 27. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha csak úgy odadugod az orra alá széles vigyorral a tesztet, akkor is felejthetetlen élmény marad neki! Mi a mai napig emlegetjük ezt a pillanatot, annyira vártuk már, és olyan kétségbeesett arcot vágtunk amikor kiderült ...:)

Sok boldogságot!

2011. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én így csináltam:


Beletettem egy cumit a táskájába, amihez írtam egy cetlit: "Hívj fel, ha megkapod :)"... Rohant is hazafelé :)

2011. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!