Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom, hogy most mire...

Nem tudom, hogy most mire véljem ezt? Gomba vagy nem? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Sárgás van amikor fehéres a folyásom,amit én szagosabbnak érzek a kelleténél.Ez a terhességem elejétől van azt hiszem,de nemtudom hogy mi lehet.Lehet gomba?Nemviszket meg semmi.Megkérdeztem az orvost hogy használhatok e kanesten kúpot azt mondta igen.De ha mégsincs gombám akkor ez nem árt?Pénteken töltöm a 14. hetet,csak azért írom mert már olvastam itt hogy 12. hét után ajánlott jobban a kúp.Jövőhéten megyek orvoshoz.
2009. máj. 13. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha nem viszket, nem ég, akkor sztem ne használj kúpot. Inkább egy kis kaukázusi kefirt tegyél fel, mert ez nem gyógyszer, viszont a kezdőleges gombát is elpusztítja.17 hetes kismama
2009. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan mondod?És azt hogy kell elképzelni?Veszek kefírt és az ujjammal vigyek fel belőle?Még régen egyszer-kétszer viszkettem de az már elmúlt,és egyetlen egyszer fordult elő hogy amikor a férjemmel voltam együtt hogy égett utánna.De most már nincs ilyen tünet.Intim mosakodót használok és reménykedem benne hogy azért nagyobb részben az is védhet egy kicsit.Köszönöm szépen a válaszodat!Tényleg és te már próbáltad ezt vagy hallottad?És ha igen bevált?
2009. máj. 13. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is menj nődokihoz. A dokid tudja pontosan megmondani, hogy ez gomba-e vagy sem? Nálam se viszketett , és folyás volt. A canestent valóban a 12 hét után javasolt használni, tehát már használhatod elméletileg. Egyébként semmi gondot nem okoz, csak fertőtlenít. Szerintem ez egyébként gomba. A kaukázusi kefirt meg inkább idd :))


38 hetes kismami

2009. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb kefirt (vagy meg jobb a natur activia)hasznalj ne egybol gyogyszert ha nem viszket.En probaltam amikor nem voltam terhes tampont beletettem s ugy felraktam es hasznalt a folyasra,legalabb 3-4 napig kell hasznalni.(tejsavval taplalkoznak a jo bacik s helyre allitjak a huvelyflorat)
2009. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kefírrel van egy kis bibi... Az emésztőrendszerben fejti ki hatását , nem a hüvelyben. Akkor már a lábára is kenhetné az ember. Gomba és gomba közt is van különbség...
2009. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen nemtudom eldönteni mit tegyek!?És köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 13. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nyugodtan használj kefirt. Olvass utánna fórumokon. Használtam persze, és nem káros! Sőtt!Én a természetes megoldások híve vagyok. Tampont sztem most ne használj.
2009. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hozzávalók:

1db kefír

1db/nap tampon


Minden este belemártogatod natúrjoghurtba a tampont, felteszed éjszakára, és pár nap alatt elmúlik.

2009. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!