Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, eldönteni mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, eldönteni mire véljem, sőt azt sem, hogy ezek után mi lesz?! Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, múltkor randiztam egy sráccal, akivel már régóta dumáltunk msn-en. És az első randin, (moziba voltunk) és ott megfogta a kezem. De csak a film alatt. Tudom, hogy nem nagy dolog, de nem tudom eldönteni, hogy most mire gondoljak..biztos érezte rajtam, hogy bizonytalan vagyok mert utána említette is, utána még sétáltunk kicsit meg minden és akkor nem közeledett így felém. Végülis nekem szimpatikus volt, csak ez elbizonytalanított egy kicsit, hogy máris így az elején ez a kézfogás. Meg nem is tudom, hogy akar-e még találkozni velem, ezek után, hogy nem igazán viszonoztam a dolgot. Szerintetek? Ti mit gondoltok erről??
2011. aug. 17. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog történt pár hete.

Randiztam vkivel, illetve csak találkoztam,előtte mi is MSN-en beszéltünk sokáig. Elején kézfogás volt, ami kicsit meglepett, de végülis így formális. Nah, mind1. Én is gátlásos voltam, s Ő ezt látta rajtam. Tali végén volt puszi, aztán 2 nap múlva jelentkezett,hogy ja, tetszem Neki. Ennyi. Meg hogy lehetne legközelebb, de azóta semmi.


Én azt mondom Neked, hogy senki után sem szabad szaladnia egy lánynak. Ha a az a vki szeretne Tőled vmit megkeres. Hidd el!. Ha meg nem, akkor nyílván nem érdemes rá csimpaszkodnod, és megaláznod magad.

Tudom, borzalmas várni, és valszeg kicsit szenvedsz is mert talán szereted vagy nagyon kedveled. Velem is így van, de én azért nem fogok utána rohanni, tudatára adtam, hogy kedvelem, többet is eltudnék képzelni, szóval ennyi. A többi már rajta múlik.


De szorítok Nektek! Majd írj, ha van fejlemény :-)

2011. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor most nézzük a másik oldalt.


29/F vagyok, nemrég randiztam egy lánnyal. Aranyos volt, kedves, jót beszélgettünk sétáltunk, kellemes délutánt töltöttünk együtt (elmondása szerint is). Meg sem kíséreltem megfogni a kezét (mert szerintem korai még) annak ellenére, h nagyon szívesen megfogtam volna. Arcra puszi az elején és a végén is ment, de azt ő kezdeményezte én pedig csak örültem neki. :$

Azóta még nem sikerült újra randevúznunk, de nincs ellenére, csak eddig nem jött ki úgy az időpont egyikünknek se (nem is egy városban élünk, 50 km a távolság). Telefonon keresztül és levélben tartjuk a kapcsolatot. Egyelőre jó így, bár lehetne jobb is, ha kicsit nyíltabban kifejezné a dolgokat (pl ha nem csak folyton én keresném, hanem kicsit ő is magától, h érezzem fontos vagyok neki), de nem siettetem, türelmesen megvárom míg nyíltabb lesz velem szemben. :)

2011. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De az már milyen, hogy a lány ír mindig? :-D


Nekünk az olyan érzés minta mi szaladnánk utánatok :-)

2011. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan. Szerintem ezek a társadalmi konvenciók már nagyon halványan élnek, hogy egy nő nem fejezheti ki a tetszését egy férfinak.

Remélhetőleg tudja kezelni ezt.

Sok félénk pasi van, aki ettől még tetszhet valaki(k)nek...

2011. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz, már már a világ.

De egy biztos, más kapcsolatát, meg az , hogy mi lesz nem tudjuk megmondani. Csak az a két ember ismeri a szitut, nekik kell eldönteni, hogy mi legyen. Bár nehéz, sokan azért nem tudják, hogy pontosan mi is a helyzet, mert nincs önbizalmuk, nem tudják elképzelni, hogy vki szeretheti őket.... :/

2011. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*más
2011. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De az már milyen, hogy a lány ír mindig? :-D


Nekünk az olyan érzés minta mi szaladnánk utánatok :-)"


Ha ezt az én válaszomra írtad, akkor azt kell írjam, h soha nem vártam, h MINDIG a lány írjon és én rá a választ, vagy csak ő keressen és én nem csinálok semmit sem. Viszont néha ő is írhatna magától, vagy kereshetne anélkül is, h én keresem...ettől még nem tűnne olyannak, mint aki fut a pasi után. 29/F

2011. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kölcsönösség az fontos... hiszen nem elég ha csak az egyik fél tesz a kapcsolatért vagy épp a kialakuló kapcsolatért... az a baj hogy ezt sokan fiúk is és lányok is elfelejtik...:/ ha bizonytalan vagy először dönsd el hogy mégis mit szeretnél.. volt már velem is olyan hogy először tetszett találkozgattam vele s utána meggondoltam magamat. de a fordítva is megtörtént. a Lényeg a lényeg h tudd mit szeretnél legalább nagy vonalakban. Várd meg míg keres és adj neki kis jeleket hogy jó volt a múltkori alkalom de ne fuss utána meg ne akaszkodj rá... Ne félj valahogy biztosan lesz:D Remélem segítettem:)
2011. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de már megoldódott!:/
2011. aug. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!