Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van értelme 4D-re...

Szerintetek van értelme 4D-re menni 17+3 hetes terhesen? Vagy még túl korai? Volt már valaki ilyen idős terhesen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha egy igazi kerek pufi babás pofit szeretnél látni akkor még ne menjél. Egyébként nyugodtan :) első babánál én kb így mentem,most a második babával a 30. hét előtt nem megyek.
2011. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen voltam, első sorban a neme miatt, de már most olyan jó képek készültek. Teljesen babás, jó, még vékonyka, de a mozgása is annyira újszülöttes volt, befér még a képernyőbe.

Nem bántam meg, legközelebb 25 hetesen megyünk. :)

15 hetes km

2011. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen mentem először,mert már nagyon kíváncsi voltam rá /így a 3.babánál,két lány után/,hogy mi lesz a neme.Utána azt mondják 25-28.hét között/körül/ érdemes menni,mert akkor már olyan kis húsos és még ráfér a képernyőre.Mi a 27.héten voltunk:)...és tök cuki felvételek készültek a kis kukisról:))
2011. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Voltam 18 hetesen, 26 hetesen.Na, az utóbbira érdemesebb volt menni.Sokkal formásabbak ilyenkor a picik.
2011. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26-28 hetesen a legjobb menni, azt mondják, akkor a legjobb.
2011. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 17+6 naposan voltam, szerintem van értelme!

Mondjuk nekem csak a vizsgálat egy része volt 4D az istenhegyi klinikán, de egyáltalán nem volt csúnyán csontos, meg vézna sem, sőt még a mosolyát is láthattuk!

2011. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én holnap leszek 17+1hetes kismama. És én holnap megyek 4D-re. Szeretném én is tudni, hogy minden rendben van-e, meg persze már a nemére is kíváncsiak vagyunk nagyon, hogy ismét kisfiú lesz vagy kislány. Két fiam van már. Szerintem nyugodtan elmehetsz most is. Legfeljebb elmész majd később is. Én is így fogok tenni. Boldog babavárást:)
2011. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én voltam 16 hetesen is nagy élmény volt és mosolygott is..:-))

Utána 20 hetesen és 29 hetesen.29 hetesen már olyan volt a kis arcocskája mikor megszületett..:-))

2011. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17 hetes vagyok. Van értelme, de jobb képek lesznek később. Én voltam már, 12 hetesen, mert tudni szerettem volna hogy tuti minden ok. (második babám lesz), de megbántam, mert semmit nem mutatott. Majd kb. 27-30 hetesen megyek megint. A kisfiamnál nem nagyon voltam szerencsés, mert belefúrta magát a méhlepénybe így az arcát nem láttam...(29 hetesen voltam vele). Szerintem pénz kérdés, ha telik rá menj ahányszor szeretnél...

2011. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen voltam, nagyon jó volt, szerintem ha van kedved, 17 hetesen már szuper lehet. Persze még kis vékonyak :)))
2011. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!