Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hányingerem már enyhült,...

Ha a hányingerem már enyhült, az ételektől való undorodás is fog hamarosan?

Figyelt kérdés
Hatodik héttől volt hányingerem, hánytam, és péksütiken kívül nem tudtam mást enni. Most töltöm be a 12. hetet, a folytonos hányinger múlóban van, de enni még mindig csak egy-két dolgot tudok, azok sem esnek túl jól. Éhes vagyok!!!!
2011. nov. 30. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Többször egyél keveset. Én kb. a 16. hétig mindentől rosszul voltam. Nem baj, legalább nem hízol el nagyon. Gyümölcsöt egyél sokat.
2011. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kórházas köröm is volt, és fogyok. Eddig 5 kg mínusz, pedig vékonyan kezdtem. Eszem ahányszor tudok, nagy mennyiségeket pedig ha akarnék se tudnék fogyasztani. Most hánytam ki egy almát...:)
2011. nov. 30. 20:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. nov. 30. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én még most is kb hetente egyszer hányok. 24 hetes vagyok, de igazábol még most sincsen olyan igazi jó étvágyam, mint mielőtt babás lettem. 3 kg-ot híztam eddig.
2011. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok, de még mindig undorodom a szagoktól, hányni is amiatt szoktam, ha valaminek elviselhetetlen szaga van, persze számomra!

Én most értem el azt, hogy napi 3-szor bírok enni, de akkor is inkább csak kevesebbet, különben nincs semmi étvágyam és elvagyok egész nap egy szendviccsel.

Viszont rengeteget iszok, kb egész nap, van, hogy napi 5 litert is!

Nem vagyunk egyformák, ne félj attól ha fogysz esetleg, az orvosok úgyis nézik a babát, főleg most fogják 12. és 18. heti genetikai uh-n, a súlyát is, és szólnak ha valami galiba van!

Próbálj meg azt enni amit kívánsz, szerintem nem véletlen ha az ember valami kaját megkíván, és annyit annyiszor amennyiszer bírsz!

2011. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A problémám, hogy nem kívánok semmit. Húst zöldséget azonnal kihányom, a péksütiket undorodva legyűröm.

2011. dec. 1. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!