Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem!? Baj lehet?

Nagyon megijedtem!? Baj lehet?

Figyelt kérdés
ma kaptam meg az afp eredményemet.azt mondta a védőnő h magas lett a mom érték.azt mondta ne ijedjek meg mert ez úgyis a 18 hetes uh eredménnyel lesz hiteles,meg azért isd lehet h magasabb mert később lett levéve.16+6 hetes voltam mikor levették.a mom értékem 2,26 lett,és a védőnő azt mondta h 1,4-ig jó.na de viszont én ennek több helyen is utána néztem és mindenhol azt olvastam h 0,7-2,5 között jó.akkor most mi az igazság?van okom megijedni?hétfőn megyek a 18 hetes uh-ra de addig megesz az aggodalom.
2011. dec. 1. 11:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi,neked is boldog Mikit:)és mindnekinek.
2011. dec. 6. 10:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, én holnap megyek vérvételre afphez, de már parázok a paráztatáson, amit az afpvel csinálnak... De nagyon örülök, hogy neked minden oké, nagyon boldog Mikit! :))
2011. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 0,42lett a MOM de az arány bármi rendellenesre negatív. Ezzel csak ijesztgetnek nekem alacsony lett 16hét3napoisan voltam azt mondták nekem a fejlődésén lehetne látni ha baj lenne de a genetikai uh és azóta is minden rendben ugyhogy nyugi...elkellene törölni ezt a vizsgálatot mint külföldön.27hetes
2011. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
örülök hogy minden oké boldog Mikit :D és babavárást mindenkinek
2011. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A magas AFP nyitott gerinc, koponya, stb. jelez elő.

Két szerencsétlenül jár kismamát ismerek, akinek az afp mutatta ki ezeket a rendellenességeket, de mindkettőnek 8 fölött volt az értéke.


Egyébként én is 2,5-ről tudok, hogy ez a felső határ. Szerintem ne aggódj, az UH-án ezek jól szűrhetők.

2011. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!