Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés, jó eredménynek...

Cukorterhelés, jó eredménynek számit?

Figyelt kérdés
Az éhgyomri cukrom 5,2 volt 2 óra mulva a cukros lötty után meg, 4,8. Nem tudtam mindet meginni, ez normális érték szerintetek?

2011. dec. 1. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudtad meginni az összeset, akár álnegatív is lehet.
2011. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind meg kellet volna inni...csodálkozom,hogy nem szóltak amiért nem ezt tetted.

Egyébként nincs az értékekkel baj mert nem magas

2011. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk senki nem nézi azt, hogy megisszuk-e vagy mit csinálunk. Még azt sem mondták, hogy esetleg nem lehet haza menni.
2011. dec. 1. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok...

Én 2 kismamával együtt ittam és minket figyeltek,hogy megigyuk,mondjuk nekem ízlett :)

Én 3 perc sétára lakok a kórháztól szóval ha mondták volna,hogy ne menjek akkor is haza mentem volna.

2011. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nem "hiteles" a vizsgálat eredménye :(


Egyébként nálunk sem figyelték, hogy megiszom-e mindet, sőt én haza is mentem a két órában, egy percre van a kórház (szóval ki is hányhattam volna...)


De mivel fontos a Babim egészsége, megittam becsülettel.


Én kérnék az orvostól egy új beutalót a vizsgálatra. Ha menned kell újra, próbáld ki, hogy már előző este megcsinálod a cukros lötyit, berakod a hűtőbe és belecsavarod egy citrom levét, nekem úgy lement "simán".


Minden jót! :)

2011. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem "hiteles" az eredmény. Nekem azt mondták, hogy az utolsó cseppig igyam meg, és próbáljam nem kihányni, mert akkor újra kell csinálni, nehogy fals eredményt kapjunk...
2011. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!