Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is befolyásol ez az esős...

Mást is befolyásol ez az esős idő? Én 22 hetes vagyok, de semmihez nincs ma kedvem, nyűgös vagyok, a baba is lustább.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 24 hetes vagyok. Úgy döntöttem, hogy ma csak pihizek. Az összes többi ráér később. Tévézek, netezek, főzök egy jó ebédet, oszt ennyi. Esetleg nézz vagy olvass valami jó vidámat. Attól még ebben a rusnya időben is lehet jobb kedved. Én ilyenkor szoktam valami habos, fagyis, gyümölcsöset enni. Garantált hatás!


Üdv. és minden jót!

2009. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia,nekem sincs kedvem semmihez 23 hetes kismami
2009. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs kedvem semmihez, így tegnap mindent megcsináltam, ma nem kell semmit tennem, egész nap pihi lesz. :)

19 hetes vagyok.

2009. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sirós hangulatban vagyok.:( És étvágyam sincs.:( 17 hetes km.
2009. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 11:21ig csak aludtam. Reggel amíg a párom készült picit felkeltem 6:20, de úgy 7től újra aludtam.

Kaja van, rendnek rend van, ha lesz egy kis kedvem, akkor esetleg csinálok valami hasznosat is.

33heteske

2009. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!