Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki még ennyire fejfájós...

Van aki még ennyire fejfájós mostanában?

Figyelt kérdés
A 11. hétben vagyok, de már napok óta nagyon fáj a fejem. A vérnyomásom rendben van, és nem igen tudok már semmi praktikát, amivel enyhíthetném a fájdalmat. De már egyre szörnyűbb... És így nehéz koncentrálnom a munkahelyemen is.
2009. máj. 14. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 17 hetes vagyok, és szintén rettenetesen fejfájós. Nekem azt mondta a doki, és patikusok is, hogy algopyrint be lehet venni. Tegnap be is vettem egyet, mert már szó szerint nem bírtam. De ihatsz például egy kicsit erősebb teát is, hátha attól enyhűl.Sajnos ez a hormonok miatt van, és mostanában az időjárástól.:(
2009. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem merek bevenni, mert elvileg ugye az első 12 hétben az nem ajánlott.
2009. máj. 14. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az előző terhességemnél voltam ilyen helyzetben. A 12. héttől a 20. hétig minden nap iszonyatosan fájt a fejem. Vérnyomásom rendben volt, front nem volt. Én is dolgoztam, sokat utaztam, keveset pihentem.

Gyógyszert én sem szedtem, mert eleve nem szedek bogyót semmire!

Nekem az segített, amikor egy kisebb vizes törölközőt tettem a tarkómra, és kenegettem jégzselével a homlokomat, tarkómat, csuklómat.

20.hét után már nem dolgoztam, tudtam pihenni és a fejfájás elmúlt.

2009. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hetes vagyok, és nekem is minden nap fáj a fejem! Ez a hormonok minatt van, nem nagyon tehetsz semmit, max annyit, hogy veszel a gyógyszertárban PARAMAX nevű gyógyszert, és ha nem bírod, beveszel egyet, az kifejezetten terhes nőknek van.
2009. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!