Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-Hetes kismama! Közeledik a...

35-Hetes kismama! Közeledik a nagy nap! Nagyon gáz lesz? Félek!

Figyelt kérdés
Azon agyalok egy pár napja,hogy mi van ha elkap a sírás vajuás közben,nem lesz ciki??vagy ha esetleg nyügösebb leszek a kelltinél?VÉLEMÉNYEKET SZERETNÉK!
2009. máj. 14. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én is naggyon félek pedig én még csak 32hetes vagyok...de nagyon félek én is...mi van ha sikítozni fogunk vagy ilyesmi??:)
2009. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia!hát nem tudom,remélem sikoltozni azért nem fogunk:-)szeretnék túl lenni rajta!
2009. máj. 14. 11:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ne féljetek,mindenkinél más jön elő!Lazitsatok először is és csináljátok amit a szülésznő meg az orvos mond és nem lesz semmi gáz!! 4gyereket szültem,mindegyiket máshogyan,de mikor megszületett a baba,mindegyiknél elsirtam magam,mikor a hasamra fektették!Gyönyörű és felejthetetlen élmény!

Könnyű és boldog szülést mindenkinek!

2009. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, túl lesztek rajta!Természetes folyamat, és a szervezeted tudni fogja mi a dolga.Szerintem a dokik vagy a szülésznők láttak ,meg hallottak már cifra dolgokat.Úgyis úgy fogsz cselekedni ahogy az akkori lelkiállaptod diktálja, nem tudod előre kiszámolni.Könnyű szülést nektek!!
2009. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ne félj, a lényeg hogy úgy menj be, hogy nem fog fájni annyira, és beszéld meg a pocaklakóddal, hogy mi fog történni, és hogy ügyesen és gyorsan ott ahol kell bújjon ki, te meg segíteni fogsz neki minden erőddel.

Én ezt csináltam, ittam a málnalevél teát a 36. héttől, és 6 órát vajúdtam, ebből 4 óra volt kemény, amiután burkot repesztettek és bekötötték az infúziót. Az oxitocin az nagyon kínzó, de jó volt a gázmaszk, teljesen át tudod magad adni a testednek, ki tudod zárni a külvilágot és csak magatokra tudsz figyelni. 3 nyomásra gátvédelemmel, hüvelyi sérülés nélkül született meg 37+4 hetesen a kisfiam 3,5 hete.

Már a szülés után két órával semmi bajom nem volt. Tényleg elmúlik a fájdalom azután, hogy kibújt.

Pont annyira fáj a szülés amit még ki lehet bírni.

Vigyél magaddal szőlőcukrot és sok bubimentes ásványvizet, meg kaját. Az sokat segít.


Könnyű szülést és jó egészséget kívánok neked!

2009. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hello, második babát várom, és az elsőnél a vajudás iszonyat volt, pláne, hogy a doki nem adott epidurált.6 órát vajúdtam. Sírtam, sikitoztam....:)szóval volt minden. Nem ciki, dehogy!!!A doki és a sznő mindenben segít.Nyugi!
2009. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Epidurált az mindenféle képen adnak vagy csak ha már nagyon fáj??Vagy kapunk vmi fájdalom csillapítót ha kérünk vagy azt is csak ugy adnak?
2009. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!szép babázást mindenkinek és jó egészséget!
2009. máj. 14. 11:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is 35+1 hetes vagyok ma és én is sokat gondolkodom a szülésen! De érdekes valahogy nem félek tőle pedig első baba. :) Biztos ha beindul és elindulunk a kórház felé majd apával akkor már fogok félni kicsit, de most valahogy várom hogy teljen még le pár hét és utána felőlem jöhet is! :)Most már ha megfelelő a súlya és a dokim hétfőn azt mondja hogy megfelel a mérete akkor felőlem akár már a 36. hét után ki is bújhat! :) Hisz úgy tudom 36. hét betöltése után már nem számít koraszülöttnek!


Ja és lányok! Issza már valaki a málnalevél teát? Én tegnap este ittam egy 2 dl-et úgy vagyok vele esténkét ennyit elkezdtem inni! Aztán hétfőn megkérdem a dokit h mennyit ihatok és mi legyen! :)


Szép pocakosodást tovább, könnyű és gyors szülést mindenkinek! :)

2009. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom epidurált ha kérsz és úgy hozza a helyzet akkor adnak, de nem mindegyik kórházban! Én az István kórházban szülök, ott ha kérek akkor fognak adni fájdalomcsillapítást!
2009. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!