Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas a vérnyomásom, ha a per...

Anikó1985 kérdése:

Magas a vérnyomásom, ha a per magas?

Figyelt kérdés
Én már a legelején szóltam a védőnőnek, hogy magas a perem, de ő azt mondta, hogy azzal most ne foglalkozzunk hanem az első értékkel. Szerintetek is jó így? Eddig nem is gondolkodtam rajta és az orvosnak nem is mondtam, kellett volna mi? Az érték általában 120/95 vagy 130/102 kb. ilyenek. Legközelebb tuti megemlítem az orvosnak.
2011. dec. 2. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
5 hónapos a lányom szóval nem régen voltam terhes,ezért frissek az emlékek.Szerencsére nem volt gond a vérnyomásommal csak a per volt időnként elég magas.Nekem is azt mondták azzal ne foglalkozzam mert az terhesség alatt megszokott dolog,hogy magasabb lesz.A terhességem végén volt 110 körül is.
2011. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszont azt mondta a dokim, (többedik terhesség,minddel előjött a magas vérnyomásom) hogy ha a szisztolés 140 felé megy vagy a diasztolés 90 fölé,azt kezelni KELL,mert mindenkettő veszélyes (külön külön is).
2011. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, magas. 2 hónapja szültem és a végén magas vérnyomásom lett. Még most is szedek rá gyógyszert. Múlt héten voltam dokinál és a per értékem 85 lett. Azt mondta, ha nem megy lejjebb, akkor folytatnom kell a gyógyszert.
2011. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!