Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még a gyakori...

Meddig tart még a gyakori vizelési inger? Már 17 hetes vagyok, de még mindig nagyon sűrűn kell pisilni járni, éjszaka is 3szor fel kell kelnem emiatt.

Figyelt kérdés
Úgy tudom elmúlik a gyakori vizelési inger a 2. trimeszerben és majd a terhesség vége felé jön vissza.De nekem ugyanúgy maradt mint az elején, talán még egy kicsit sűrűbben is járok a wc-re mint előtte.Ez így normális?
2009. máj. 14. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos még nem vagyok terhes, de azt hallottam pisilési inger egyre jobban lesz, nem múlik el. Dehát miért is múlna el, amikor egyre jobban nyomja a hólyagodat?
2009. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hat nekem vegig meg volt a gyakori pisiles de most az utolso trimeszterben meg rosszabb lett.Ejjelente legalabb 5x fent vagyok pisilni.Es hozza meg baromi szomjas is vagyok.Ugyhogy ez igy marad vegig.:)

Boldog babavarast.:)

35 hetes kismami

2009. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossz hír, ez marad végig:)

Picur is gyakran fog majd segíteni, pláne ha nagyobb lesz:)

Volt 1hónapom, amikor nem kellett éjjelente kimászkálni, ennyire múlt el:)

Kellemes Pocakosodást:)

33heteske

2009. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is 17 hetes vagyok, és nekem is fel kell kelnem éjszaka.Igaz csak egyszer. Igyál lefekvés előtt kevesebbet. Bár ahogy felkelek már megyek is.:)
2009. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokát, hát úgy néz ki akkor így maradunk.Amúgy furcsa mert ez az 1 terhességi tünet ami ugymond kijött rajtam semmi más, de ez úgy látszik rendesen.Mégegyszer köszi a válaszokat és boldog babavárást.
2009. máj. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!