Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A genetikai uh kötelező? Oda...

A genetikai uh kötelező? Oda az AFP eredménnyel kell menni?

Figyelt kérdés
Nekem ezt mondta az orvosom, de mindenki azt kérdezgeti, hogy arra minek megyek, csak nincs valami baj? Ugyanis sok ismerősömnek nem kellett a 18. hét körül semmire sem menni. Én úgy tudtam, ez nem bajtól függ, hanem menni kell rá mindenkinek.
2009. máj. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 genetikai ultrahang kötelező, a 12. héten és a 18. héten az AFP eredménnyel. Ez nem bajtól függ, hanem egyszerűen kötelező. Nekem is megnyugvást ad, hogy minden rendben odabent.
2009. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Jól tudtad. Az afp eredménnyel mehetsz genetikaira. Akkor is, ha határértéken belül van , akkor is ha kívül. A genetikaiuh nem feltétlenül jelent rosszat.Az afp sokszor nem ad megbízható eredményt , ezt is tudják vele "ellenőrizni". Szerény véleményem szerint a genetikai uh még hangsúlyosabb is , mint az afp....


38 hetes pocis

2009. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért mennék el, mert kötelező. Inkább nézzék meg többen a babámat és nyugtassanak meg, hogy minden rendben van vele és szépen fejlődik.

Szerintem hallgass az orvosodra és örülj neki, hogy ilyen alapos.

Jó egészséget kívánok!

2009. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én örülök, hogy kell mennem, mert jobb, ha többször vizsgálják. Ráadásul még nem tudjuk a nemét, és nagyon be vagyunk sózva, hogy hátha most látszani fog valami...
2009. máj. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!