Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Symbaba comfort babakocsi?

Symbaba comfort babakocsi?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik,de véleményt szeretnék,akinek van róla tapasztalata kérem írja meg!Jó és rossz tulajdonságok is érdekelnek!
2009. máj. 14. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan Uno-m van, de nagyon szeretem! A barátnőmnek Jurop-ja, és ő is pozitívan nyilatkozik róla.

Mit szeretnél tudni?

A Symbaba roppant megbízható, nem bánod meg, ha azt veszel!

2009. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyasmi érdekel, hogy megfelel e télen is a babónak. Augusztus végére vagyok kiírva de mire kivihetem a babócát beköszönt a hideg! Ja, és aminek nem bolygósítható a kereke azzal nagyon nehéz közlekedni?
2009. máj. 14. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Én okt végén szültem. :)

Nagyon jó volt télen, mert széles, jól elfért benne a lányom bebugyolálva. Vastag az anyaga is.

Imádom a nagy kerekeit, hóban, rossz járdákon is szuper!

Nagyon tetszik az állítható magasságú tolókarja, a rengeteg funkciója.

Két hibája van, 12 kg, ami nem könnyű, de a b.kocsik 80 %-a ilyen súlyban van, és fix kerekes az enyém, emiatt nehezebb vele fordulni. Mondjuk én direkt fixet akartam, a rossz járdák miatt.

Én azt mondom, eltörpülnek ezek a dolgok a sok jó mellett.

Ja, nem volt balesetünk vele sehol, nem ment tönkre semmije eddig.


"élőben" láttad amúgy, vagy neten nézted ki?

2009. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még csak neten láttam!Amiket írtál elég jó dolgok,azt hiszem ennél a márkánál maradok:)

Ahogy elnézegettem elég különböző árban vannak, úgyhogy még utána nézek hol lenne érdemesebb megvenni! Köszi szépen a kielégítő választ!

2009. máj. 14. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is keresgéltem sokat, itt találtam őket olcsón:

[link]

Nálunk a bababoltban kb 25 ezerrel drágább! Pofátlanság teteje!

2009. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,nagyon körültekintőnek kell lenni,mert egyes helyeken jól megvékonyítják a pénztárcánkat!
2009. máj. 14. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen márkát vettem, egyszerűen beleszerettem. Pont az tetszik benne, hogy jó nagy fix kerekei vannak, most készülünk költözni, és ahová megyünk, ott még kavicsos út van. Szeptember végére várom a babámat, és nagyon tetszik, hogy jó vastag a huzata és téliesített, mindkét irányba tolható, 3 fokozatba dönthető, és 2féle esővédője van. Egyszerűen már most imádom.
2009. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Reméljük a legjobbakat:)
2009. máj. 14. 20:51
 9/9 anonim válasza:

Aki symbaba babakocsi vásárlásán gondolkodik csak ajánlani tudom, mi már lassan egy éve használjuk és hihetetlenül szuper. Mikor megláttam az üzletben azonnal beleszerettem.

www.baby-bell.hu oldalról vásároltuk, korrektek voltak.

2010. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!