Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elveszítettétek a babát...

Elveszítettétek a babát amniocentézis után? Nagyon félek a kockázattól.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kedden voltam amnion.Feküdtem máig, eddig nincs semmi baj. Nagyon kicsi a vetélési kockázat.Jó kezekben voltam, nekem Dr.Hajdú Krisztina csinálta.Ne félj, ha pihensz, kiméled magad, akkor semmi baj nem lesz.Nekem nem fáj a hasam, semmi bajom.17 hetes kismama.
2009. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én januárban estem át amniocentézisen, és nem lett semmi bajunk!Szigorúan pihentem utána néhány napig, és az azt követő 2-3 hétben még nagyon odafigyeltem, hogy ne cipeljek, emelgessek semmit és ne hajbókoljak.

Ha vigyázol magatokra,nem lesz semmi baj!

Minden jót nektek!

35 hetes kismama

2009. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt méhlepény byopsiám, akkor voltam 20 hetes. Nem volt semmi gond, de be kell tartani az utasításokat. Pihenni kell, nem szabad emelni és no szex kb. 2 hétig.
2009. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is rettegek attól, hogy baja eshet a babának... meg magától a szúrástól is, olyan rettenetesen hangzik, hogy a méhembe döfnek egy tűt. Hogyan oldjátok meg, hogy 2-3-4 napot pihentek utána? Nekem itt a majdnem 2 éves "nagytesó", segítségem nincs, hogy lehet megoldani? A párom, ha szabadságra is menne ennyi időre, képtelen csak a gyerekre figyelni... Ti hogy csináltátok?

Kedves kérdező! Te megcsináltattad végül?

2009. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,én megcsináltattam,mert muszály volt.Utólag már azt mondom,hogy ne félj tőle.Tényleg pihenni kell utána,szerintem ez a biztonság titka.Két hétig,ha lehet ne emelj semmit és ne hajolgass.Maga a vizsgálat nem fáj,olyan,mint egy injekció.Sok sikert és vigyázz magadra te is.
2009. júl. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!