Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha fáj, szúr a...

Lehetek terhes ha fáj, szúr a hasam, fürdés után derékfájás, néha nyilallás (nem forró fürdő). Nov26-án mult él és akkor már voltunk együtt! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt. Ha terhes is vagy a tünetek nem attól vannak. Vagy felfáztál, vagy majd most lesz pé-d.
2011. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig reménykedtem.azért köszi a választ!
2011. dec. 4. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jah hogy már vagy 1 hete lehetsz terhes és már brutál terhes tüneteid vannak miközben a beágyazódás meg se történt ha valóban terhes vagy???

Jéééééézusom!!!

2011. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd ha késik csinálj 1 tesztet :)
2011. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

második-nak!

bár megvolt a havim de nem olyan volt mint szokott!2napig vér utána csak barna...úgyhogy sztem benne van a pakliba a bébi.

2011. dec. 4. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gyanakszol, hogy baba van a dologban, akkor tesztelj! De tényleg nevetséges, hogy kiosztod a másodikat a valóban idétlen kérdésedre adott normális válasza miatt!
2011. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, most döntsd már el, hogy még múlt hónapban eshettél teherbe, vagy most, mert a kérdésedbe egyértelműen az utóbbira utalsz, a felháborodó kommentedben meg az előbbire.

Másrészről meg hányszor szeretnéd ezt még megkérdezni? Mit gondolsz, 20-adjára más válaszokat fogsz kapni? Nem voltak elég kielégítőek, mert nem pártolták az elképzeléseid? Talán azért, mert nincs túl sok realitása. Benne van a pakliban, de kicsi az esélye mind annak hogy még előző ciklusban estél teherbe a menstruációd jelentkezése ellenére, mind annak, hogy egyből mensi után összejött. Ezért senki nem akar hiú ábrándokba kergetni, de úgy látom neked az hiányzik. De ha ennyire a fejedbe vetted, hogy márpedig a terhességtől érzed, akkor menj, vegyél egy tesztet, csináld meg. Ha negatív, akkor még nem vagy terhes, legalábbis az előző ciklusodból biztos nem, legalább azt kizárod.

Nem rosszindulatból írtam ezeket, de nem jó, hogy ennyire ezen kattogsz egész napokat, és folyamatba kérdezgeted. Legyél kicsit türelmes, mégha nehéz is. Ki fog derülni majd nemsokára, hogy miért érezted, de nincs értelme állandóan ezt totózni.

2011. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!