Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel 6-kor hányingerre...

Ma reggel 6-kor hányingerre ébredtem, amiből hányán is lett. Egész nap nem tudtam enni csak egy fél tányér levest, azt is úgy erőltettem le. Tud azért fejlődni a picurka? 7 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tud fejlodni, ne aggodj :) Elvileg a terhessegi hanyas arra jo, h megvedje a babat olyan tapanyagoktol, amit jobb, ha nem kap meg a fejlodesenek ebben az erzekeny szakaban.

A hanyainger/hanyas eltarthat a 12. hetig, ha hajlamos vagy ra (en egyszer sem hanytam, de a nok tobbsege igen)

Szedjel B6 vitamint, csillapitja a hanyigert. Es persze szedjed a terhesvitaminodat es a folsavadat is.

Reggel keszits az agyad melle par szem kekszet, es meg felkeles elott majszold el. A neten egyebkent, ha beutod a google-ba, h terhessegi hanyas, sok hasznos tippet es magyarazatot talalsz.

2008. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nem lesz semmi baja a picurinak. Egyél azt és annyit amennyi jól esik, ne erőltess semmit! Inkább többször próbálj keveset enni, nekem a piritós, ropi, keksz, müzliszelet segítettek, de a leves is jó.
2008. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha végképp nagyon rossz,akkor szedjél Motiliumot!
2008. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

fejlődik persze. én sajnos a 14.hátig voltam rosszul, rendszeres reggeli hányásokkal, étvágyam se volt nagyon, de a baba jól van, rendesen fejlődik.pihenj sokat.én nem mondom mit egyél , mit ne egyél, mert nekem aztán mindegy volt.ami jól esik :)

22hetes kismama, boldog babavárást

2008. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem riogatásként, de én amíg meg nem mozdult a drágám ez a 14 héten volt állandóan rosszul voltam és hánytam, fogytam. Most a 27. héten tartok és vannak napok amikor még most is rókázás van. Van aki meg sem érzi, hogy albérlője van:). A kicsidnek nem lesz baja. Állítólag így védekezik a szervezeted, hogy ne érje káros anyag. Te sem a szerencsések közé tartózol ebből a szempontból. Kitartás. Elmúlik idővel.
2008. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 15 hetes kismami vagyok,és még mindig hányingerrel és gyakori hányással küszködöm. A magneB6 nekem nem segít.Én kiflit,banánt,pirítost eszem szívesen, de azért mással is próbálkozom kisebb nagyobb sikerrel.Én is aggódtam, hogy a kicsi így nem jut elég táplálékhoz,de szépen fejlődik.Már egy kis pocak is látszik.Ne izgulj minden rendben lesz!
2008. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én az első 3 hónapban fogytam is 5-6 kilót, annyira rosszul voltam, annyi eredménye lett, hogy összesen 8 kilót szedtem fel a terhesség során (előbb visszajött a leadott, és még erre 8). A baba megkapja, ami kell neki!
2008. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszadó! A Motílium a belek mozgását, tehát hashajtó! Hogyan szedhetné egy kismama?
2008. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!Olvasd el a tájékoztatóját!Hányinger ellen is hatásos.Egyébként pedig azért ajánlottam,mert rajtam is ez segített!

A gyógyszer pedig úgy működik,hogy a megevett ételt lefelé tolja a belekbe,így hamarabb ürül a gyomor és nem engedi vissza az ételt a gyomor tetejébe és a nyelőcsőbe!

2008. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Motilium nem hashajtó!Ilyet minek írtok ide?Nem is értem!

Nekem is a Motílium segített!

2008. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!