Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol veszelyes a tehességi...

Mikortol veszelyes a tehességi ôdema? (vizesedés) tobbi lent

Figyelt kérdés
36+1 hetes kismama vagyok es a bal bokam annyira bevan dagadva,(nem csak este)hogy ha ranyomom az ujjam ott marad eleg sokaig a nyoma.A jobb labamon csak egy kicsitr latszik a megdagadas.Hiaba polcolom fel,akkor is olyan marad.
2011. dec. 5. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek ebben a korszakban elfogadottak, de mindenképpen oda kell figyelni, hogy a vizeletedet minden héten ellenőrizzék! Szerintem nem kell aggódnod. Nekem is voltak ilyen tüneteim ennyi idősen.
2011. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oke koszi,holnap megyek orvoshoz remelem nem lesz gond.
2011. dec. 5. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

A vizesedes onmagaban meg nem veszelyes, csak sok kellemetlenseggel jat. Ha magas vernyomassal parosul, akkor viszont komoly orvosi felugyeletet kivan, ha pedig a vizeletbol feherje is kimutathato, akkor azonnali korhazi felugyelet.

Rajtam 10kg viz volt a 20 het korul, szulesig 15 kg lett, ez azonnal le is ment szules utan 3 nap alatt (kevesebb volt a sulyom, mint terhesseg elott). Hal istennek mindig normalis volt a vernyomasom es a vizelet is mindig rendben volt. A bokamat 3 honapig nem lattam, olyan volt, mint egy elefant bokaja, semmilyen cipo nem jott fel a labamra, csak egy gumis anyagu topanka.

2011. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!