Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy ha egy kismama...

Igaz az hogy ha egy kismama ha megcsodál vagy megütik vagy ráesik valami (gondolok itt gyömölcsre pl. ) vagy ha megkíván valamit akkor meglátszik a babán? Véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Öööö...akkor most mi is a kérdésed?
2009. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Ezt babonának tartják az orvosok,és nem is biztos,hogy igaz.Én pl.kb 3 hónaposan térdre estem,és lehorzsoltam a térdem.A lányom térde barnafoltos lett,ma is az.

Tudok más esetekről is,de ez csak ritkán igaz.Nem szabad készpénznek venni.

2009. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van egy cseresznye a hátamon. Anyukám sepregetett a fa alatt terhesen, és rápottyant a cseresznye én meg viselem.:)

Keresztapám lábán van egy tenyérfolt. Nagymamám terhessége alatt valaki viccből rácsapott a lábszárára, és a fia mai napig viseli. Nos?:)

2009. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Jesszus, amennyi mindent én már megkívántam a terhességem alatt szegény babánk nem sok jóra számíthat, ha ebben tényleg van vmi:)!
2009. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Anyukám testvére málnát szedett és egy málnaszem ráesett a lábára terhesen és a babának, mikor érik a málna a lábán ugyanott bepirosodik egy málnaszem formájú folt.


Anyu mikor terhes volt, fejére esett egy könyv és az én fejemen lett ott egy anyajegy.


Sztem lehet benne valami. :))))

2009. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok!Ez azért foglalkoztat mert ma bemutatták a piócákat a tvben és igen csodálkozva néztem mekkora az a valami amit belénk szúrnak a vérszíváshoz,meg hát szoktunk a párommal finoman "bírkózni" és néha megharapdál.Na meg anyámék is mindig mondják hogy erre vigyázzak meg arra vigyázzak és elkezdték mondani a környezetükben élő pl.áját.A multkor eltakarták a szemem mert valami csúnyát mutattak a tvben.Már teljesen belémbeszélik és már tartok ilyesmitől.
2009. máj. 15. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Hogy lehet ilyen apróságokat megjegyezni? Szerintem ezeket csak azok tartják számon, akik hisznek benne. Az én lányomnak is van egy anyajegy az egyik vádliján, de maximum hipnózisban tudnék visszaemlékezni, h' mi esett rám. Lehet, h' egy mákszem?
2009. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
szia. anyukám amikor velem terhes volt, pár hónapos, és eltört a lába az az a bokája, és nekem a bokámon ott van a jele.
2009. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
De most komolyan, ez csak babona, be lehet nagyon sok mindent beszélni hogy ez és az azért van rajtam, mert anyámra ez és az esett, beütötte stb. Szegény gyerekek, ha minden meglátszana, tiszta anyajegy lenne, meg foltos vagy ki tudja még mi! Én nem hiszek benne, az a gyerek védve van méhen belül, semmi nem látszik meg rajta külső hatásoktól (főleg ha egy 1 dekás cseresznye ráesik az anyára)!
2009. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

:-)) ez jópofa,mert engem nagyobbik fiam hátba rúgott persze véletlenül labdával.Akkor az én pocaklakóm hátán mi lesz??Foci labda? :-)

Nem hiszek ebbe egyáltalán!!!

18hetes km

2009. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!