Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg normális a terhesség...

Tényleg normális a terhesség alatti állandó hasfájás?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, már vagy 3 hete állandóan fáj a hasam, illetve este lefekvés után 2-3 órával megszűnik, majd reggel kezdődik előlről. Ez azt jelenti, h 24 órából 19et fáj. Voltam orvosnál vele, a méhszáj, baba rendben van. A fájdalom 90 százalékban húzó, szúró, nyomó érzés, es nem mondhatnám enyhének, szóval fáj becsületesen, ahogy telik a nap egyre jobban. Környezetemben senkinél nem volt ilyen, ha fájt is, 1-2 nap után jobb volt. És még csak 25 hetes vagyok, mi lesz ezután? Volt, van még valaki így?
2011. dec. 7. 15:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
16:10 esnek írom: itt ezért nem fektetnek be, nincs infúziő, nincs gyógyszer, max paracetamolt ajánlanak. Nos ezért is félek. És nincs szülésvisszatártás. Ezt most hétvégén tudtam meg, mert újra bementünk a korházba.
2011. dec. 7. 16:15
 12/21 A kérdező kommentje:
28 hetes kismama, nekem is a hasam alja fáj. És sem pihitől, sem magnéziumtól nem javul.
2011. dec. 7. 16:17
 13/21 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek és a táplálékkiegészítők között nálunk van különbség. Táplálékkiegészítőket a táplálkozástudományi intézet engedélyezi-annyit jelent leegyszerűsítve, hogy emberi fogyasztásra alkalmasak (ők döntik el azt is , hogy egy adott élelmiszer forgalmazható-e), a gyógyszerek szigorúbb elbíráláson esnek át, hosszú az engedélyeztetés,kísérletek, pontosan meghatározott követelmények vannak az elvárt hatóanyag-tartalomról: tehát megbízhatóbban hatékonyak a problémádra.
2011. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Próbálj megtenni mindent, a fekvés eléggé hatásos.
2011. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értelek, csak éppen azt nem tudom, h az enyém gyógyszer vagy táplálékkiegészítő. A gyógyszertárban meg már ufonak néznek, és csak ezt a mg oxidot tudták adni. De majd megprobálom máshol. Köszi a válaszod!
2011. dec. 7. 16:28
 16/21 A kérdező kommentje:

Tehetetlennek érzem magam, és most jutottam l addig, h gyűlölöm ezt az országot.

Köszönom a válaszokat mindenkinek! Szép babavárást Nektek!

2011. dec. 7. 16:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Postán nem tudsz kérni gyógyszert, mármint magneb6-ot?
2011. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De tudok, és fogok is. Mert az tényleg jó.
2011. dec. 7. 19:51
 19/21 anonim válasza:
Nekem is fáj a hasam, pontosan még nem tudom mennyi idős terhes vagyok de a doki azt mondta a méhem tágul,ezért fáj és fel írt nospát,De nem váltottam még ki csak érdekelne szerintetek szedjem e mert elég bunkó dokim van sajnos.
2012. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
80%
Én most a 20. hétben járok! És már 4 napja nagyon fáj a hasam. Azt hallottam ez a magzat növekedése miatt van! Vajon tényleg igaz? A hasfájásom mellett eléggé elkezdett keményedni a pocak! De nem mondhatnám hogy nő. Nem merek semmit csinálni mert így is fáj és félek hogy történik a babámmal valami! Ha ülök vagy le fekszem szinte nem is fáj. De amint megmozdulok reggeltől estig kellemetlen érzés! Egyébként már mozog a magzat és egyedül ez nyugtat! De örülnék ha valami tapasztalt anyuka mondana egy véleményt erre hogy mitől van vagy miért van mert így borzalmas a várandóság!
2014. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!