Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg normális a terhesség...

Tényleg normális a terhesség alatti állandó hasfájás?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, már vagy 3 hete állandóan fáj a hasam, illetve este lefekvés után 2-3 órával megszűnik, majd reggel kezdődik előlről. Ez azt jelenti, h 24 órából 19et fáj. Voltam orvosnál vele, a méhszáj, baba rendben van. A fájdalom 90 százalékban húzó, szúró, nyomó érzés, es nem mondhatnám enyhének, szóval fáj becsületesen, ahogy telik a nap egyre jobban. Környezetemben senkinél nem volt ilyen, ha fájt is, 1-2 nap után jobb volt. És még csak 25 hetes vagyok, mi lesz ezután? Volt, van még valaki így?
2011. dec. 7. 15:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szia! Mindenkepp beszelj a dokiddal, mondd el, h mi van. De en azt tudom mondani, h nekem vegig fajt a hasam, minden nap es sokat, neha jarni is alig tudtam. Pihenni nem tudtam napkozben, a nagyot kellett vinni hozni sulibol, plusz hazimunka, semmi segitseg. Vegul 38 plusz 4 re szultem egy gyonyoru egeszseges kisfiut, aki marciusban mar 2 eves lesz. Szoval ne aggodjal, a hasfajas lehet termeszetes velejaroja is a terhessegnek, de azert vigyazz magadra es beszelj a dokiddal! Szep babavarast!
2014. febr. 28. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!