Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamál akik duriból veszik...

Kismamál akik duriból veszik az újszülött ruháit, hányszor mossátok ki őket, ímíg meg nem születik a csöpp?

Figyelt kérdés

2011. dec. 8. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszer. Jól beáztatom 1-2 napig, majd utána mosom ki. A fehéret természetesen fehérítőbe áztatom, majd úgy mosom. De ismerek olyat, aki először kifőzi, majd utána mossa.
2011. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is beázatattam aztán kimostam, utánna pedig alaposan kivasaltam jó meleg vasalóval.
2011. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó meleg vasalóval? :D nem gőzölőst akartál írni :D
2011. dec. 8. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Márciusra vagyok kiírva, eddig egyszer volt kimosva, majd ha megyek szülni, akkor fog Anyukám besegíteni, akkor fogja beáztatni őket és kimosni újból :)
2011. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi az a duri???

Nem turi (turkáló) akar inkább lenni?

Vagy ez valami új dolog?

Köszi!

2011. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahha rákerestem, így már világos: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

Bocsi az off-ért!

2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csak 1X mostam ki, nem is jutott eszembe többször. Utána kivasaltam.
2011. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a kislányom nagyon sok ruháját TURIban vásároltam (biztos turira gondolsz, mert duri az nincsen) és egyszer mostam ki utána már jó volt.
2011. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

már feljebb egy válaszadó dirkt rákeresett itt így hívják! Fogadd el,nem kell rögtön leugatni az embert!

Az olyan mint a mensi,itt menszi.

2011. dec. 8. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Igen jó meleg gőzölős vasalóval :). Csak nekem már a gőzölés az alap , mindig úgy vasalok. Egyébként a legnagyobb fokozaton vsaltam a ruhákat, vagy amennyit a ruha elbírt. Szerintem nincs értelme többször mosogatni, ha már egyszer beáztatod utánna kimosod és alaposan kivasalod, szerintem tuti,hogy le lesz fertőtlenítve, és tiszta lesz.Én nem mostam kétszer egyik ruhát sem, mégsem lett semmi baja a fiamnak.Csak felesleges munka az a sok mosás, de ez csak az én véleményem, ha valaki úgy árzi magát nyugodtanak ha többször is kimossa akkor az csinálja úgy.
2011. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!