Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat bajt a cóla?

Okozhat bajt a cóla?

Figyelt kérdés

Két napja nagyon kívánom a cólát és kb 2dl-t megiszok naponta. Ettöl még nem lesz baj, ha többet nem iszok?

25.hetes vagyok


2008. márc. 25. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen ártalmas,kerüld a koffein tartalmú italokat!!!

A gyerekre nézve okozhat komoly bajokat.

Inkább igyál rostos üditőket.

2008. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem a védőnőm mondta hogy napi 1-2 kávé nem árt sőt mivel én régebben kávéztam nekem muszály innom a vérnyomásom miatt.NEM árt napi 2dl cola!!!!!!!!!!
2008. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen egyetértek.Nagyon ártalmas.Koffein is meg folyékony méreg.Én az elején ittam 1 dl vendégségben,mert megkívántam a többiektől és nem tudtam aludni tőle.Azóta nem iszom,na meg a szénsavas nem tesz vmi jót a babának sem.Erre a védőnő hívta fel a figyelmem.Olvass utána.Tvábbi kellemest.

33 hetes kismami

2008. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyit hogy a sok gyümi lé meg olyan savat csinál hogy meg őrülsz
2008. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod, bajotok nem lesz tőle. Nekem "elő van írva". Ugyanis alacsony a vérnyomásom, rengeteget fáj a fejem, és inkább napi 1-2 pohárral mint gyógyszer! A barátnőm szintén: kávézott, és most undorodik tőle, azt mondta neki a védőnő, hogy legalább egy -két dl colát igyon meg. Úgyhogy nyugodtan igyál! Jó babavárást! 15 hetes kismama
2008. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kv teljesen más.Azt lehet,de nézzétek már meg mi van a colában.Semmi természetes.Kérdezd meg az orvost.
2008. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én egyedül a kávé szagától tudnék kiugrani az ablakon! Akkor mi van? Egyek méreggel teli gyógyszereket a vérnyomásomra?
2008. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy 2 dl kóla olyan nagy bűn lenne. Képzeld, én light-ot is ittam, na az aztán már a főbűn. Ha mértékkel iszod, és jólesik, nem hiszem, hogy akkora probléma lenne! Ez egy ilyen korszak, lehet csak egy hétig tart! :-)

Ja és tudod, én azt gondolom, hogy bárcsak mindenki ennyivel mérgezné magát és a picikéjét!!!!!!!

2008. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ittam terhesen kólát, kb ennyit, mint te, mert csak ez mentett meg a hányástól. Ennyi nem okoz gondot, terhesen meg a buborék miért is okoz gondot a babának??? Majd szoptatás alatt igen, de most még nem.
2008. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka tudja, hogy mire van szüksége a szervezetnek.Én kb 2 hónapja kattantam rá a kólára, és ohh igen ledöntöttem egy hét alatt 2 L kólát.Még élek.

Megadtam magamnak ami kell, és lám eltűnt a nagy kívánás.Amúgy minimális mennyiséggel nem ártasz senkinek.Engem a barátnőm hordott le , hogy hogy merek kólázni, bezzeg neki lóg ki a cigi a szájából úgyhogy az vesse ránk az első követ aki semmit nem tesz.

2008. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!