Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megütöd magad foltos lesz...

Ha megütöd magad foltos lesz a gyerek? Hisztek ebben?

Figyelt kérdés
Olyan sokan mondják,hogy terhesség alatt pl:ha megütjük magunkat vagy megégetjük,vagy nekünk dobnak valamit akkor az meglátszik a gyereken. Én ezt badarságnak tarom, nem hiszek benne. Ti? Járt esetleg valaki így?
2011. dec. 9. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D Akkor az én kincsem egy kis foltos zsiráf lenne. A lábamat alapból beütöm mindig valahová (térdem-aztal, combom-szintén asztal, könyököm az ajtófélfába :D)

de amikor kismama voltam, még ott volt az a hatalmas hasam is, nemegyszer előfordult, hogy rányitottam a szekrényajtót....

6 hónapos a babám, semmi nincs rajta :)))

2011. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok babonás, nem hiszek benne. A terhességem elején, amikor kb 2-3 hetes lehettem, megégettem magam, és elég nagy területen van nyoma, de nem hiszem, hogy a babán is látszódni fog. Ha a hasadat ütöd meg véletlenül, akkor viszont eléggé valószínű. Régen barátnőm ráejtette az anyukája hasára a mazsorett botját, mikor az anyuja terhes volt. Most 7 éves az öccse, és a mai napig látszik a nyoma :)
2011. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Jézus.

Emlékszem, kb egy fél éve volt itt egy ilyen kérdés, érdemes lenne visszakeresni valahogyan.

Na ott aztán világosan leírták körülbelül százan, hoyg ez mekkora marhaság.


(Kivétel ez alól, ha a hasadat ütöd/ütik meg, és megnyomódik a baba, mert igen, attól lehet foltos a baba!)

2011. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondták mindig az "öregek" hogy ha valamidet megütöd vagy stb..és odakapsz akkor az meglátszik majd a babádon..Én 33 hetesen megégettem a hasam,rácseppent a forró olaj ahogy szedtem ki a rántott husit,mert leesett a villáról..Egyből odakaptam....De a babámon ebből semmi nem látszik...viszont az én hasamon a helye még megvan :)
2011. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na engem is ezzel fárasztottak, megégettem, a kezem a kandallóval, semmi nem látszik a babán.Én nem értem, miért riogatnak ilyen badarságokkal.
2011. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jesszus, nem kérdeztem, tök véletlen. Most vagyok csak fent.
2011. dec. 9. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem anyukám leforrázta hasát mikor engem várt. Nekem is ugyanott van egy ugyanolyan formájú heg a hasamon. nem emlékszem hogy mitől lett,
2011. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!