Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek "magzatmozgást"?...

Miért érzek "magzatmozgást"? Nem vagyok terhes. Össze lehet keverni bélmozgással?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne tartsatok idiótának. A következő a helyzet: lányom másfél éves. A hasam sajnos nem igazán húzódott vissza, olyan, mint kb 16 hetesen. 2 hete érzek "magzatmozgást". Menstruációm pontos, normális, és van egy negatív tesztem, amit tegnap csináltam. Létezik mindezek ellenére, hogy terhes vagyok? Már tisztára megkattanok. Más is volt így?
2011. dec. 10. 22:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ezután szép lassan elkezdett visszarendeződni a hasam. Lehet, hogy ezzel volt összefüggésben a dolog.
2013. febr. 20. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!