Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép kismama voltál/vagy?!

Szép kismama voltál/vagy?!

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy pl.hogyan öltözködtél hanem hogy a terhesség milyen hatással volt a szervezetedre,megszépített vagy eltorzított?

Persze mindenkinek más a szép de gondolom volt visszajelzés...


2011. dec. 11. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelt.
2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első 6 hónapban igen, határozottan szép és csinos voltam, aztán ............ööööööö.......hipp-hopp magas vérnyomás-vizesedés +20 kg........hatalmas hasam lett a végére, ami máig úgy néz ki, mintha 4 hónapos kismama lennék..a kicsim már 6 hónapos..
2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tekike99 ***** válasza:
100%
hát én vicces kismama voltam. 157 cm vagyok és egy 4570 grammos babát hordtam. akkora hasam volt, mint egy hordó, még a kismama kabát is szétnyílt rajtam. :) én nem igazán csíptem már a végét...
2011. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tekike99 ***** válasza:
100%
ismered az orbit rágós reklámokat? na úgy néztem ki, mint abból a fánk...
2011. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyik terhességnél sem híztam sokat, így ha alkatilag nézzük, kifejezetten csinos kismama voltam. Viszont az arcom nagyon kipattogott, amit először nem is értettem, hiszen kamasz koromban sem volt problémás a bőröm, a harmadik terhességnél meg már szinte régi ismerősként köszöntöttem a pattanásokat, amik a szülés után simán eltűntek.
2011. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Húú az elején igen. Gömbölyödtem itt-ott [:))))))))], párom odáig volt értem/értünk. Mindenki dicsért a környezetemben, hogy milyen jól 'áll' a terhesség, pedig nem 40 kiloval kezdtem el!!!

A vége felé pedig már nagyon 'utáltam'.. nekem nem áldott volt, hanem átok(!!!) szó szerint. Semmivel nem ettem többet, tornáztam, diétáztam, nagyon odafigyeltem mindenre és +25 kilót híztam. Majd az utolsó 3 napban a sok stressztől és pár mellékhatás miatt kb. 10 kilótól 'szabadultam' meg.

Úgy néztem ki az utolsó 2 hónapban, mintha 3-as ikreket várnék. Alig bírtam már kijönni a munkahelyemről sokszor, tanítványaim mindig úgy jöttek be az előadásaimra, hogy közölték: bármikor indulhatunk tanárnő!


Most pedig .. nem tudom. Magamnak sosem tetszettem, de ez mellékes. Az pedig nem érdekel, hogy a 2381273. járókelő az utcán ha rám néz, mit gondol?! Mindenkiben lehet találni olyat, ami nem jó :)))

2011. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Az elején szinte kivirultam,de tényleg,és szépnek is éreztem magam...és az látszott is rajtam,hogy nagyon jól érzem magam a bőrömben,úgy a 26-28.hétig...nah utána elkezdtem vizesedni,tokától bokáig víz,úgy eltorzultam,hogy semmi másra nem hasonlítottam csak egy felfújt gumikesztyűre.A Víz miatt 107 kilóval mentem szülni,és 156cm magas vagyok,nah gondolhatod...
2011. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
kifejezettem megcsúnyultam.
2011. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szépnek tart, ki kamuzik, ki csak tapintatos :D:D:D

Még nem szültem, de tartom a formám, viszont eleve túlsúlyos vagyok kissé, és nagyon szárad a bőröm. Rengeteg krém fogy, különben levakarom magamról a bőrt viszketés miatt! Kellemetlen. :S

2011. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az elején én is jól éreztem magam és szépnek,főleg hogy 24/24 aludtam:)

Aztán a végén már nagyon nagy voltam,12kg-al kevesebbel jöttem haza a kórházból.

A kérdésem apropója hogy Judy szerintem nagyon szép kismama:)

2011. dec. 11. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!