Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a fogantatáskor mindkét...

Ha a fogantatáskor mindkét szülő dohányzik, de az anya amint megtudja, hogy babás, nem szív egy szálat sem, akkor lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyémnek nem lett!
2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az enyémnek sem.
2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor a legkisebb a kockázat, ha már a teherbeesés előtt abbahagyod a dohányzást, azonban szerintem ha most nem dohányzol, nagyon kicsi az esélye, hogy baja lehessen emiatt a babának.

A kicsinek kb a 5-6 héten lesz kapcsolata az anyukával, ilyenkor már tudod, hogy babás vagy.


Sok boldogságot, szép babavárást!

2011. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem! Én terhesség alatt sajnos dohányoztam de napi 1x sőt volt hogy egyszer sem. De szerencsére makk egészséges kisfiút szültem:) és se nem koraszülött sem pedig kevés súllyal nem született.3kg fölött szültem. Bár igaz, hogy nem javasolt dohányozni terhesség alatt, csak nehéz volt nekem megállni egy két slukkot szívni hisz körülöttem nagyon sokan szívták: S férjem is..
2011. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi baja a lányunknak.
2011. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is dohányoztam a terheség előtt, és 4 hetes tehes voltam, mikor megtudtam(mensi előtt 4 nappal kimutatta), és 2 napig még elszívtam 1-1 cigit, majd nem dohányoztam a tehesség/szoptatás alatt. Semmi baja nincs a fiamnak.
2011. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Csak annyit kérj a párodtól, hogy ha egy légtérben van Veletek (Veled és Babával), akkor ne cigizzen Ő sem!

Párom féltestvéreinél (Anya a közös), az apa végig füstölt, mint a gyárkémény, az sem zavarta, hogy anyósom öklendezett a füsttől! Mindkét sógorom születési súlya (normál időre születtek) alig lépte át a 2 kg-ot!!! Nagyobbik sógorom elég beteges gyerek volt... (Ja, anyósom nem dohányzik és soha nem is dohányzott!!!)

2011. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan illik ránk a leírás. Nem lett baja a babának, legalábbis nem ezzel összefüggő probléma adódott.
2011. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!