Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem sikerül mindenkinek...

Miért nem sikerül mindenkinek gyorsan teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ez olyan igazságtalanság. Úgy sajnálom azokat akik hosszú éveket várnak egy babára,mire sikerül nekik. Én meg olyan vagyok akire csak rá kell nézni és máris úgy marad. Öt terhességemből négyszer első próbára sikerült(bár voltak vetéléseim is). Az az egyik meg harmadikra sikerült. Egyszerűen nem értem a természetet.. Hogy lehet ez? Olyan sokat gondolkodom ezen! Hogy nekem azonnal megy, másnak meg nem. ÁÁáá, hihetetlen. Na csak kiírtam magamból,bocsi. És szurkolok mindenkinek!
2011. dec. 14. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a dolog nemcsak a szerencsén múlik.

A babához két ember kell. Lehet mindkét félnél probléma. Lehet, hogy csak az egyiknél van. Lehet veleszületett rendellenesség, vagy késöbb kialakult.

Nem vagyunk egyformák.

Mi a második babánkért évekig küzdöttünk. Meglett a probléma, de nem akart mégsem összejönni. Én azt mondtam a férjemnek, most vagyok fiatal, nem fogom az éveimet pazarolni, még legalább egy babát szeretnék. Mindent megtettem érte, diétáznom kellett, sportolni, inszeminációk, stb. Aki volt hasonló cipöben, az tudja.

Egy percét nem sajnálom, mert meglett az eredménye. Ugy érzem érzelmileg gazdagabb lettem, mert eddig az életben minden sikerült, mert megdolgoztam érte. Érzelmileg jobban kötödöm a gyermekeimhez, rájöttem, mennyire fontos nekem a család, a saját családom.

És hogy tartja a mondás? Innen (vagyis mélyről, lentröl) szép győzni!

2011. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szelektál a természet, csak néha rosszul.

Sok olyannak ad gyermeket, akinek nem kéne, és fordítva.

2011. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor-szerintem-én szerencsésebb vagyok,mint Te.Én is olyan vagyok,hogy rámnéznek,és úgy maradok.Eddig 2 terhességem volt(első hónapban jött össze mindkét alkalommal),abból 1-1 baba született.Vetélésem még soha nem volt(nem is tudom hogyan lehet túl élni,pláne ha többször is előfordul).Most készítjük a 3. babát,ez az első hónap élesben.Voltam dokinál,tüsző is van,elméletileg semmi akadálya.Természetesen megy a DRUKK mindenkinek!
2011. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a szerencsés kategóriába tartozom. 5 terhességből 5 gyerek, mindegyik elsőre sikerült, pontosabban a 3.-at nem is terveztük, gyógyszer mellett jött magától. Vetélésem nem volt.

De ismerem a másik oldalt is. A férjem előtt volt egy hosszabb kapcsolatom, családot szerettünk volna alapítani. Hát nem jött a baba 3 év után sem. Szervi okot nem találtak. Különmentünk ezért, meg másért is. Nekem 5, neki egy gyereke született, szintén kevés próbálkozással.

Foghatjuk a sorsra, hogy nem engedte, hogy együtt elrontsuk az életünket, vagy a természetre, hogy genetikailag nem passzoltunk össze. Nem tudom...

2011. dec. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!