Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti megmondjátok az...

Kismamik ti megmondjátok az orvosotoknak, hogy voltatok 4D-n?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam UH-n, maszek alapon járok. És nem ő csinálta 4D-t. Az orvosomnál nygyon mákos a sima UH. A férjem is bejöhetett de már nem is foglalkozott ugy vele mint a 4D előtt. Mert hát ott azért jobban látszik minden. A doki mutogatta lekesen, hogy mit látunk. De közel sem volt olyan élvezhető. Nem mondtuk meg neki, hogy mi már láttuk őt sokkal jobban, meg képünk is van. nem akartuk el venni a kedvét.

Remélem értelmezhető amit írtam.


2011. dec. 15. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hmm, én megmondtam. genetikai UH-n is voltam, azt is megmondtam. :)


de szerintem, ha minden oké, akkor nem feltétlen kell tudnia róla.

2011. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én megmondtam, de nem volt érdemes, jól lebaszott érte, hogy "az csak babamozi, semmi más, nem az a lényeg, hanem hogy egészséges legyen, leszedik a sok pénzt a szülőktől csak"
2011. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezért nem mondtam el én sem. Akkor értitek?

A férjem akarta nagyon és én sem bántam meg. Mert olyan jó volt így látni. Mindene olyan kivehető volt , meg olyan szép a kis pofija is. Mint az apukája.

2011. dec. 15. 10:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Én elmondtam, hogy voltunk mozizni. És azt is mondtam, hogy az ő gépéhez nekem szükséges a jó képzelőerő is, hogy kivegyem amit mutogat.

Nincs ebbe semmi.

A dokik máshogy látják, ők még jobban látják a sima uh-t, mint a 4d-t.

De ez természetes.

2011. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Annyira mákosak azok a képek amiket kapok is, hogy nem létják a családtagok amit mutogatok. Én tudom mit kell nézni de néha tényleg nagy képzelő erő kell hozzá.

A 4D-s fotón meg a 4 éves kereszt fiam is megmutatta mi hol van.

2011. dec. 15. 11:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és befűztem a többi orvosos papírom közé, és meg is nézte.
2011. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szivem szerint én is megmutattam volna neki.

De az én dokimat ismerve nem foglalkozna velem ugy. Elég hangulatember!

2011. dec. 15. 11:06
 8/14 krisztivan ***** válasza:
Én SZTK-ba jártam,ot kérdeztem meg hogy tud-e ajánlani?Szivesen válaszolt.
2011. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Más az én esetem, mert a saját dokim fogalakozik 4D uh-gal, szóval nála voltunk.

Azért szólok hozzá, mert az én orvosom szerint ez nem csak babamozi. A "mozizás" közben ő mért, számítgatott, adatokat gyűjtött és a végén kaptam egy komplett leletet is, becsült súllyal meg részletes adatokkal.

2011. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia én megmondtam sőt a 4d s képet is büszkén mutattam milyen gyönyörű a kislányom.Nagyon örült neki.Mondjuk Ő egy nagyon kedves doki volt.
2011. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!