Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A brendon melletti hepinetnél...

A brendon melletti hepinetnél milyen a 4D-s UH?

Figyelt kérdés
Láttam már olyan felvételt ami elég rossz minőségű volt, bár azt nem tudom hol csinálták. Esetleg link ahol megnézhetnék 1-2 felvételt amit ők készítettek?

2011. dec. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A Váci útra gondolsz? Szerintem nagyon jók, mi kétszer is voltunk náluk.
2011. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok. Sok helyen olvastam hogy jók, csak nem találok olyan felvételt amit ők csináltak. Mennyi ideig tart a 4D genetikai UH náluk? Alaposak?
2011. dec. 15. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még akkor voltam nálunk mikor Dunakeszin voltak, nézd meg a hepinet oldalát, ott találsz képeket. A vizsgálat kb. 20 perc volt, és érdekli őket, hogy lássál is valamit, mozgatja a babát, ha nem úgy fekszik.
2011. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekünk fél óra volt a felvétel.

Megnézték nagyon alaposan, minden kis porcikáját. :)

Aztán adtak egy DVD-t a felvétellel, a képeket CD-re írták, plusz kaptunk egy képet ajándékba. Én nagyon meg voltam elégedve velük.

2011. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a két terhességem során több 4D rendelőben is megfordultam, és semmi különbséget nem tapasztaltam minőségben. Azért nagyjából ugyanazt tudják ezek a gépek.

A rossz minőségű felvétel nem lehet inkább amiatt, mert nem jól fekszik a baba, nagyon befúrta magát, esetleg a köldökzsinór takarta?


(Egyébként Hepinetnél is voltam, igaz, az Óbudai rendelőben, de teljesen jó volt a felvétel.)

2011. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!