Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes koraterhesen eltölte...

Veszélyes koraterhesen eltölteni egy egész napot 2 db hatalmas távfeszültséges vezetékek melletti telken?

Figyelt kérdés

Remélem érthető a kérdésem. A telektől max 30 m-e vannak, de hatalmasak, kb. 50 m szélesek lehetnek, többször át is kell menni a vezetékek alatt, hogy a telket megközelítsük.

Szántóföld mellett van a telek, talán már ti is láttatok ekkora villanyvezetéket hordozó távvezetékeket.

Na itt kettő is van egymás mellett és alatta elmenve rendesen zúg is.

Én félek. 7-8 hetes várandósan ugye kihagynátok ti is?


2010. júl. 19. 14:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, hááát nem nyugtatott meg:


[link]

2010. júl. 19. 14:53
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem állandóan ott laktok akkor nem lesz semmi bajod. Ha igen akkor sem biztos de akkor költözzetek el ha félsz.
2010. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, tuti nem tesz jót, úgyhogy a baba érdekében kerüld el! Gondolom nem muszáj neked arra a telekre kimenni. Várandósan az ember sok mindenről képes és hajlandó lemondani

Üdv

11 hetes km

2010. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak a rokonok nem tudják, hogy várandós vagyok és mit mondok, miért nem megyünk ki a kislányommal együtt?

Látni akarják az unokát, hogy lehet elkerülni ezt egész nyáron?

Mit mondjak heteken keresztül?

Nem akarjuk még elmondani, hogy várandós vagyok.

2010. júl. 19. 16:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy amikor a távvezetékkel való kétségemet mondtam nekik még tavaly, szó szerint kinevettek, hogy ők sem haltak még meg és ne féltsem a kislányomat, aki akkor még nem volt egy éves.
2010. júl. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!