Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? 22hetes terhes...

Ez mi lehet? 22hetes terhes vagyok, és a mellem alatt ahol a bordáim kezdődnek fáj, mintha görcsölne egy pontban. már párnapja tompa fájdalmat érzek, és néha meg erőteljesebben ez görcsölés féle érzés.

Figyelt kérdés
valami baj van?vagy a baba csinálja?rossz helyen van?
2008. márc. 27. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen a terhességem alatt, a védőnőm mondta hogy a baba nyom ilyenkor valamilyen ideget, sajnos amíg meg nem született fájt, szinte minden testhelyzetben, próbálj meg olyan pózban ülni vagy feküdni ami kellemes, ha van ilyen ill. a séta is segít, legalább is nekem segített, és azért említs meg a védőnődnek. Nekem a végén oldalt és hátul is fájt, és kiderült azért mert a baba faros volt, remélem nem ijesztettelek meg, egyébként mióta megszületett abszolút nem fáj, úgyhogy kitartást és jó babavárást.

2008. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod.képzeld ma voltam dokinál, és mondtam neki a panaszom.szerinte a máj vagy epe működésével van kapcsolatban, figyelnem kell hogy milyen ételek fogyasztása után jelentkezik esetleg.
2008. márc. 28. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!