Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napján halvány pozi...

Nemvárt napján halvány pozi teszt, azóta 3 naponta tesztelek (ma volt a harmadik tesztem) de még mindig halvány, baj lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy erösödött-e az elsöhöz képest.

Ha tudnál tenni képet, jobb lenne.

Amugy minden nö más, barátnömnek 3 gyönyörü gyermeke van és egyszersem tesztelt közepes erösségüt, sem eröset, csak halványat.

Várj, csinálj 3 naponta tesztet, kérj időpontot dokihoz, ö fogja megmondani a biztosat.

2011. dec. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék több tesztet, teljesen értelmetlen, csak stresszeled magad vele. Nagyon nehezen telnek a napok ilyenkor, ezt tapasztalatból tudom, de próbáld mással lekötni a gondolataidat és az uh majd megmondja mi az ábra. Ha a babukád életerős, nem lesz gond, ha nem, akkor sajnos el kell engedni. (Egyet nekem is el kellett sajnos, ami akkor borzalmas volt, de utólag tudom, így kellett lennie.) Sok szerencsét!
2011. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem túl jó jel, de azért nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Egyformán halványak, vagy azért erősödött valamennyire? Milyen teszteket használtál? Ugyanazt a márkát?

Én sem tesztelnék már tovább, semmi értelme pazarolni ezzel az időt, és borzolni az idegeid. Jövő hét közepe-vége felé esetleg meglátogathatnál egy orvost, mert azért akkor már a petezsákot látni kell, és kicsit megnyugodnál. Bár nem tudom, hogy így karácsony előtt hogy tudnak fogadni az orvosok, de akkor 2 ünnep közt mindenképp jó lenne, ha el tudnál menni.

2011. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak január 3-án van a dokim,addig megőrülök.Az első teszthez képest kicsit erősebb,de nem olyan mint a tesztcsík.Exepil és lily tesztel csináltam.Tudom,hogy majd a doki megmondja,csak addig kiváncsi vagyok.Akkor ha nem erősödik nem biztos,hogy megmarad?
2011. dec. 18. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem mindenkinek lesz olyan erős. Azért majd írj, ha voltál orvosnál.
2011. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezt megkérdeztem a dokimtól, csak mosolygott rajta és azt mondta h a kismamák ezzel csak streszelik magukat, és hogy nincs jelentősége a csík erősségének,azt is mondta h sajnos még ugyanolyan tesztek érzékenysége között is lehet icipici eltérés.szóval ne aggódj én is így jártan, 7halvány tesztem volt,mégis itt a pocimban a pici, igazolta az uh!neked is ezt kívánom!!!!!
2011. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért csinálod ezt. Én a pozitív teszt után már nem csináltam újabb teszteket, minek? Terhes vagyok és kész. Attól mert 3 nap múlva a teszten erősebb vagy gyengébb a csík még ott a magzat és ha valami baj van, azt meg nem egy terhességi teszt fogja megmutatni, hanem az uh.
2011. dec. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kripton001 válasza:
Laborban dolgozom. A teszt használati utasításában valószínűleg le van írva, hogy a halvány csík is pozitív eredménynek tekinthető. Az erősebb színű csík nem jelent nagyobb pozitivitást vagy nagyobb valószínűséget a terhességre, mint a halványabb. Amennyiben elsőre halvány csík jelent meg (és mindent a teszt használati útmutatása szerint csináltál), akkor kb. 3 nap múlva érdemes a tesztet 1× megismételni. Tisztítószer maradékok is okozhatnak ál-pozitív eredményt, ezért - amennyiben olyan típusú tesztet használsz - figyelj, hogy a poharat (vagy amibe pisilsz) csapvízzel nagyon alaposan öblítsd el. Ennél többször szükségtelen tesztet végezni. Ha az eredmény erősebb, vagy akár ugyan olyan halvány csík, érdemes felkeresni egy nőgyógyászt, aki adott esetben megerősítheti a terhesség tényét (ultrahang esetleg vérvétel).
2011. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia!Mi lett veled?
2012. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Sajnos elment a babám a következő héten, úgyhogy valószínüleg ezért nem erősödött a teszt,mert valami nem stimmelt,nem fejlődött:(( Nagyon nehéz erről írnom,mert nagyon örültünk neki,de mostmár csak előre nézek,reménykedem,hogy mihamarabb újra terhes legyek..
2012. jan. 1. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!