Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell felkérnem az...

Mikor kell felkérnem az orvosom? Vagy ez autómatikus, hogy hozzá járok magánrendelésre, néha be a kórházba, és akkor nála szülök?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, és a 30. hétben kell mennem hozzá vizsgálatra.
2011. dec. 18. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha régóta jársz hozzá, akkor ez természetes, szerintem.

Ha a kiírt nap elött megindulna a szülés, a kórházba bemész, ott az ügyeletes orvos megvizsgál és szólnak a te orvosodnak, ha szülésre kerül a sor.

A 36. héttöl hetente kell járnod CTG-re, NST-re, annak az eredményét meg kell mutatnod majd az orvosodnak, akinek alá kell majd írni és megnézni papíron, hogy milyen fájásokat mutatott a gép.

Ha csak nemrég kezdtél hozzá járni, akkor meg lehet kérdezni, mert van olyan orvos, aki nem vállal szülést, csak terhesgondozást.

2011. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem autómatikus, mivel ez külön tarifás ügy. Én a 18 héten szóltam neki.
2011. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a 18. heti genetikai uh után kértem fel, akkor már nagyjából sejthető, hogy minden rendben van.
2011. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta jártam hozzá, de kb. 18 hetesen megkérdeztem, hogy vállalja-e a szülést. Természetesen igent mondott. De én így voltam nyugodt, hogy rákérdeztem tőle.
2011. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!