Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az hogy estére...

Mért van az hogy estére keményebb és nagyobb a hasam mint reggel? Tudom puffadás, de reggelre még puha is a hasam? Ez nem jelent bajt? Ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Ma reggel is fölkeltem és látszódik ha fölállok egy kicsit,de ha lefekszek akkor mintha nem is lennék terhes.Nem lenne szabad hogy puha legyen a has nem?Vagy estére mért nagyobb mint reggelre?Mért estére puffadok?Ettől a néhai haspuhaságtól meg már kikészülök,bebeszélem hogy baj lehet bent.Csütörtökön megyek orvoshoz.Írjatok légyszi!
2009. máj. 18. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15 hetes vagyok, és már kb. 3-4 hete látszik egy pici pocim, szép kis formás, de idegenek még nem veszik észre, csak ismerősök, akik tudják, hogy milyen vékony voltam.

Viszont ha lefekszem, semmi sem látszik, és olyan, mintha eltűnne. és reggel nekem is sokkal kisebb. elég aggódós típus vagyok, a 12. héten voltam uh-n, minden rendben volt, de csak a 18. héten kell mennem újra, nem tudom, hogy bírom addig.

Te hány hetes vagy?

2009. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÉN most 14 vagyis pénteken töltöm a 15-öt.Hát elég nehéz kivárni az uh.-at.Én is így vagyok vele.Nekem csütörtökön fog lejárni a kéthét és egy örökké valóságnak tűnik.És neked is puha/ább a hasad reggelre?
2009. máj. 18. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor pont egy héttel vagy idősebb nálam, mert én pénteken leszek 16. hát az az igazság, hogy annyira nem szoktam tapogatni, inkább csak nézegetem, mert egy szülésznő ismerősöm azt mondta, hogy ne sokat simogassam, mert azzal ingerlem, és méhösszehúzódásokat válthat ki.

de amúgy szerintem nekem is puhább.

meg lassan már meg is mozdulhatna az én csöppségem, azt mondják, a második baba már a 16. hét körül meg szokott, úgyhogy most ezért is izgulok.

hát nem egyszerű :)

Jó neked, hogy két hetente mehetsz uh-ra. hol laksz egyébként?

Csilla

2009. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagykátán,de Csepelen van fogadott orvosom.Hát ez az izgulós része tényleg nem könnyű.De te vagy egy héttel idősebb nálam én fiatalbb vagyok egy héttel.Nekem ez az első babóm,akit három éve vártunk mert az első terhességem nem sikerült.Úgyhogy most nagyon izgulok még.Remélem mihamarabb bemutatkozik a babód.Szurkolok.És te hol laksz?
2009. máj. 18. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már a 30. hétben járok, de még mindig "laposabb" és puhább vagyok reggel, mint este :) Ez az emésztés miatt így is marad végig!
2009. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtá!Már ebből kifolyólag rosszakra gondoltam.
2009. máj. 18. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kezdetektől úgy vagyok, ahogyan te leírtad! Reggel nem is látszódik a terhességem, estére meg olyan vagyok mint amikor a tehén egész nap kint legelészett... A progeszteron okoz puffadást, meg minden amit lenyelsz :-), ne aggódj ez normális. Reggelnete azért van egy kis pukli már a hasamban, azt érzem, de amúgy puha nekem is.

(12 hetes km.) Boldog babavárást!!

2009. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm hogy írtál!Boldog babavárást!
2009. máj. 18. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul írtam, én vagyok 1 héttel idősebb.

azért jó, hogy mások is vannak így. nekem is ez a 2. terhességem, az elsőnél meghalt a kisfiam a 38. hétben. úgyhogy tiszta para van. egyébként kazincbarcikai vagyok.

Csilla

2009. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 hetesen lehet ugyanezt erezni? Reggel puha a has, estere pedig kemeny a has, mint aki mar 4 honapos.
2013. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!