Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legkorábbi időpont,...

Melyik a legkorábbi időpont, amikor ultrahanggal ki lehet mutatni a terhességet?

Figyelt kérdés
Egy operaciot kellet vegrehajtani rajtam, mivel az orvosok nem tutak megallapitani az esetleges mehen kivuli terhesseget,a terhesseg koraisaga miatt. Mennyi idos lehet a baba?
2007. júl. 26. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában 5 hetes terhességet lehet UH-val biztonsággal kimutatni. Előtte még azért bizonytalan, mert amíg nem tapad meg a megtermékenyített petesejt, addig általában méhen kívüliként diagnosztizálják, ami életveszélyes állapot. Ahogy telik az idő, úgy válik láthatóvá a terhesség a méh üregében.
2007. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 4 hetes terhességét már kimutatta a sima ultrahang. Persze értő nőgyógyász is kell hozzá. Én 7 hetes voltam amikor először voltam ultrahangon és már nagyon klasszul látszott.
2007. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!