Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mit tudok tenni az...

Kismamák, mit tudok tenni az állandóan viszkető bőrömmel? Aludni sem tudok.

Figyelt kérdés
Este, zuhany után iszonyat módon viszket a mellem, a pocakom, a combom, a lábszáram, csomó krémet kipróbáltam, ideig óráig jó.. És elaludni ugy tudok, hogy a polómat begyüröm a két mellem közé, hogy ne érjék egymást. Ekkor nem viszket!
2011. dec. 21. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiütéseid is vannak?Vagy csak száraz és azért viszket?

Ha száraz csak,akkor Sanatopic krém(patika),ha kiütés is van,akkor az terhességi kiütés,a baba nyomja az epehólyagod és ez a bőrödön jelentkezik,a legjobb rá ,ha fürdés után egy lavórban feloldasz vízben egy csomag szódabikarbónát és azzal lemosod magad...ez csökkenti a viszketést.


Üdv:mesterkozmetikus anyuka

2011. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Először csak száraz, majd muszáj megvakarnom, és akkor kiütéses lesz! Olyan, mint a csaláncsipés.
2011. dec. 21. 20:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az lesz az :(((

Mindenképpen konzultálj a nőgyógyásszal!!!!FONTOS hogy tudjon róla!!!

2011. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom olvasod e még. Nekem is hasonló tüneteim vannak, két napja kezdődött,de nagyon aggódom, én 28 hetes vagyok. Mit mondott az orvos mi segített végül?

2012. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Kenőcsöt adott a doki, meg aerius gyógyszert, de azt csak akkor, ha nagyon elviselhető. Idő közben megszültem, és el is multak a tünetek! Azt mondta a doki, hogy a baba nyomta az epehólyagomat, emiatt nem müködött a májam rendesen! :( De szerencsére elmúlt. Lehet, neked is a terhesség miatt van!
2012. jún. 3. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!