Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan rosszul vagyok,...

Állandóan rosszul vagyok, émelygés, hányás, minden van. Erre azt mondják a környezetemben, hogy biztosan lányt várok. Lehet, hogy mégis fiú? Az ilyen feltevésekre lehet alapozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem fiam van, és végighánytam a 12. hétig!Most ismét babát várok ugyanolyan tünetekkel!

2011. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nemhinném,hogy ezekre a babaonákra lehet alapozni :)


Én az első terhességem alatt,egyszer sem voltam rosszul-Lány lett!

Most a másodiknál, 4.héttől a 16.hétig rosszul voltam 6 kilót fogytam...És gyanúsan lány Ő is 90%-ra mondta a doki..


Szóavl ez a babona teljes mértékben hülyeség!

2011. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet rá alapozni. Nekem semmi bajom nem volt (talán néha egy-egy kósza émelygés), és lány lett. :)
2011. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én most várom a másodikat, elég rosszul vagyok, rosszabbul, mint az elsőnél, aki fiú. Most is azt mondták, hogy fiú lesz.
2011. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az elsőnél is rosszul voltam a 14. hétig, ő kislány.

Emiatt is jósolgatnak nekem egyfolytában. Persze nem bánnám, ha újra kislány lenne, de gondoltam megkérdezem, hogy erre mennyiben lehet adni.

2011. dec. 5. 14:20
 6/16 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem volt semmi, el sem hittem, hogy babás vagyok, amíg nem éreztem, hogy mozog. Kislány lett.

Most émelygek, de azért annyira nem vészes, de más, mint az előző. Még nem tudjuk a nemét.

Anyukám mindhárom terhessége más volt. Tünetmentes- émelygős -hányós, mindhárman lányok vagyunk. :)

Barátnőm mindkét terhességét a 14-ik hétig végigrókázta, nagyon rosszul volt és 2 lánya van.

2011. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elsőnél a 20. hétig hánytam fiú lett. A másodikkal csak délutánonként émelygek, de még nem tudjuk, mi lesz:)
2011. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia. Első két terhességemmel semmi bajom nem volt, se hányinger, se szédülés se semmi. Mindkettő fiú. Most a terhességem 14-dik hetéig hánytam, szédültem, iszonyat fáradt vagyok, szagundor meg minden nyavaja előjött. És ismét kisfiút várok:)) 18hkm
2011. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 xStefix ***** válasza:

Lehet alapozni, de 50-50 %-ban. ;)

Én nem hiszek az ilyen babonákban. Nekem az elsőm lány lett, most szerintem fiú lesz. De nem azért, mert most sokkal rosszabbul vagyok, hanem egyszerűen így érzem.

Minden terhesség más, de szerintem nagyon kicsi az esélye az ilyen teljesen általános összefüggéseknek. Akkor már talán inkább az jelenthet valamicskét, hogy te hogy érzed magad másodszor, x-edszer. De ez sem csak a nemétől lehet (ha lehet egyáltalán), sokkal inkább az összes többi körülménytől függ.

2011. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elvileg a lányokkal erősebb lehet a hányinger, mert több az ösztrogén, de mivel fiúkkal is lehet hányingered, meg az ösztrogén sem okoz mindenkinél hányingert így erre nem lehet alapozni.
2011. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!